Злочинність в Україні зросла на 30%

Зокрема, вулична злочинність за минулий рік зросла на 13%. На третину збільшилася кількість злочинів, скоєних раніше судимими, на 16% - скоєних групою осіб.

 Кількість злочинів загальнокримінальної спрямованості в Україні у 2010 році в порівнянні з 2009 роком збільшилася на 30%, повідомляє "Дзеркало тижня".

Зокрема, вулична злочинність за минулий рік зросла на 13%. На третину збільшилася кількість злочинів, скоєних раніше судимими, на 16% - скоєних групою осіб, на 13% - неповнолітніми.

У той же час, значно погіршилася розкриваність: на 52% збільшилася кількість нерозкритих злочинів, в тому числі на 44% - тяжких та особливо тяжких. Кількість встановлених фактів хабарництва, вчинених у складі ОЗГ, зменшилася удвічі.

Можна додати, що за рік не було жодної заяви про мільйонні хабарі. Відносно працівників органів внутрішніх справ порушено 123 кримінальних справи, 108 - за службову фальсифікацію.

Нагадаємо, як повідомлялося днями, найбільш криміногенним регіоном країни за підсумками 2010 року стала Дніпропетровщина.

Читайте також:

Європейські ЗМІ: Україна – держава убогих і злочинців

В Україні майже кожен другий злочин залишається нерозкритим

Могильов зізнався, що в Україні приховуються 30% злочинів

В ЄС бояться української мафії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: