Зловив у лісі та привіз додому: у Житомирській області скажена білка покусала чоловіка

Зловив у лісі та привіз додому: у Житомирській області скажена білка покусала чоловіка

Спеціальна комісія ввела на території Баранівки та прилеглій до нього території у радіусі трьох кілометрів карантинні обмеження.

У Баранівці Житомирської області ввели карантин: скажена білка покусала чоловіка.

Про це повідомили під час засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Баранівській райдержадміністрації, повідомили у Facebook-спільноті міста. 

Зазначається, що інцидент стався 1 грудня. Місцевий мешканець впіймав у лісі білку і привіз її додому. Тварина вкусила його за руку. Вже наступного дня білка померла.

Напередодні у чоловіка погіршилося самопочуття: з'явився біль у місці укусу. Він звернувся до медиків, а у тварини відібрали матеріал для аналізу. Фахівці встановили, що у білки був вірус сказу. 

За результатами засідання, комісія прийняла рішення ввести на території Баранівки та прилеглій до нього території у радіусі трьох кілометрів карантинні обмеження. Крім того, фахівці затвердили план проведення профілактичних заходів щодо захворювання тварин на сказ.

Як повідомлялося, у селі Липці Харківської області зафіксували випадок сказу безпритульного кота. Хвора тварина покусала одну людину та домашнього собаку. Інцидент трапився 19 вересня. На селище з прилеглими лісовими та польовими масивами накладені карантинні обмеження та затверджено план заходів щодо ліквідації сказу тварин на території Липецької сільської ради. 

Скажений пес покусав вісьмох людей у Миколаєві

Скажений пес покусав вісьмох людей у Миколаєві

Повʼязані теми:

Наступна публікація