ЗМІ: Азаров працевлаштував Бродського

За даними ЗМІ, екс-глава Держкомпідприємництва Михайло Бродський відтепер займатиметься питаннями дерегуляції.

Кабінет міністрів України 14 лютого на малому засіданні прийняв рішення про введення інституту урядових уповноважених.

За даними видання "Дзеркало Тижня", цей статус отримають два чиновники: колишній заступник міністра економіки Валерій Мунтіян (він тепер буде займатися питаннями зовнішньоекономічної діяльності), а також екс-глава Держкомпідприємництва Михайло Бродський, який займатиметься питаннями дерегуляції.

Зокрема, відзначає видання, в ухваленій постанові Кабміну сказано, що положення про діяльність урядових уповноважених повинне бути розроблено протягом місяця.

Як повідомляється, здійснювати свою діяльність урядові уповноважені будуть на базі департаментів Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Рішення про введення інституту урядових уповноважених було прийнято всупереч думки міністра юстиції Олександра Лавриновича, який виступав проти цього.

Крім того, проти такого рішення висловився і міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов, пише видання, і констатує, що, тим не менше, рішення було прийнято більшістю голосів.

Нагадаємо, про звільнення Валерія Мунтіяна та Михайла Бродського стало відомо сьогодні. Президентський указ про звільнення Бродського був виданий в рамках виконання указу про адміністративну реформу від 9 грудня 2010 року, згідно з яким до 20 лютого має бути скасовано ряд відомств, серед яких і Держкомпідприємництва.

Читайте також:

Уряд оприлюднив план перебудови України

Колесніков: Україні потрібен компактний маленький уряд

Янукович все ще хоче звільнити декого в уряді через Податковий кодекс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: