ЗМІ бойовиків "відбілюють" терористів і зачищають новини про їхню причетність до розстрілу під Волновахою

Дата публікації
ЗМІ бойовиків "відбілюють" терористів і зачищають новини про їхню причетність до розстрілу під Волновахою

Жертвами кривавого теракту стали 10 осіб / YouTube

Псевдовидання почали редагувати новини, щоб виставити трагічний інцидент у вигідному для проросійських бойовиків світлі.

Псевдовидання, які на Донбасі підтримують терористів, викрили в спробі "відмазати" бойовиків від обстрілу блокпоста під Волновахою.

Незадовго до появи офіційних повідомлень про обстріл, псевдоЗМІ, що підтримують бойовиків, опублікували новини про "знищення блокпоста укрів під Волновахою".

Після інформації про загибель мирних жителів у рейсовому автобусі статті на "новоросійських" сайтах були негайно відредаговані - бойовики спробували відхреститися від своєї причетності до вбивств. Однак інтернет-користувачі встигли зробити скріншоти.

До інформаційної хвилі приєдналися і російські ЗМІ, виставляючи трагічний інцидент у вигідному для проросійських бойовиків світлі.

ЗМІ бойовиків почали "відбілювати" терористів.
Як повідомлялося, бойовики навмисно випустили по жвавому блокпосту 40 снарядів. Крім того, в Генштабі обстріл автобуса під Волновахою вважають провокацією на камери російських ЗМІ. В результаті – 10 людей загинули, 18 отримали поранення,

Зазначимо, за аналогічною схемою терористи діяли, коли було збито малайзійський "Боїнг 777". Тоді ЗМІ, що підтримують бойовиків, теж намагалися зачистити інформацію.

Незадовго до появи повідомлень про збитий над територією Донецької області лайнер, ватажок бойовиків "ДНР" Ігор Гіркін-Стрєлков повідомив про те, що підконтрольні йому сили збили літак.

Однак одразу ж після аварії "Боїнга" російські ЗМІ почали масово розповсюджувати інформацію про те, що "насправді" катастрофи зазнав український Ан-26.

Наступна публікація