ЗМІ: дніпропетровського губернатора з ЄЦ вигнав Ющенко

Джерела в Секретаріаті вважають, що Ющенку набридло підтримувати ЄЦ як проект.

На виході голови Дніпропетровської облдержадміністрації Віктора Бондаря з партії "Єдиний Центр" наполіг президент Віктор Ющенко.

Про це повідомили джерела в Секретаріаті президента.

"Наприкінці березня у Віктора Васильовича (Бондаря) пройшла тригодинна зустріч з президентом, в ході якої губернаторові було рекомендовано покинути ряди "Єдиного центру'", - розповів працівник Секретаріату.

У СП вважають, що Ющенко більше не збирається підтримувати політичний проект "Єдиного центру", що свідчить про його рішення переформатувати свою команду напередодні виборів.

Нагадаємо, 7 квітня Віктор Бондар повідомив про свій вихід з лав партії ”Єдиний центр”. У своїй заяві він додав, що вважає головним "стовпом" навколо якого сьогодні можливо об’єднатись, президента Віктора Ющенка.

„Я реально оцінюю власні справи, поступки і поточну ситуацію. Для того, щоб не викликати подальшу дискусію щодо моїх поглядів на реальний стан справ, вважаю за необхідне вийти з партії "Єдиний Центр". Впевнений, що глава держави підтримає таке рішення”, - заявив голова Дніпропетровської облдержадміністрації.

Читайте також:

Європа просить Україну відмовитись від ідеї одночасних виборів

Олега Скрипку висунули у президенти України

Дніпропетровський губернатор вийшов із "Єдиного Центру"

Ющенко розповів про свою місію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: