ЗМІ: гроші в "Артек" так і не надійшли

Всесвітньовідомий табір залишається без фінансування.

Заїзд дітей до "Артека" 16 лютого, який анонсували відразу ж після обіцянки прем'єра Юлії Тимошенко підтримати табір, не відбувся. Швидше за все, буде перенесений на весну і заїзд, який планували на 23 лютого. Як пояснила помічник гендиректора "Артека" Олена Мех, табір досі залишається без фінансування. Розпорядження підписані, але гроші  з Держказначейства не надійшли, пише газета "Сегодня".

"Щодо "Артека", поки не надійшло ні копійки з обіцяних урядом грошей, тому нам важко будувати плани на майбутнє, - говорить помічник гендиректора. - Кризу "перемогли" лише для ЗМІ, там заспокоїлися пристрасті за "Артеком", "рятувальники" табору отримали свої PR-дивіденди, але ситуація насправді не змінилася. Наш шеф Борис Новожилов як і раніше намагається вирішувати проблеми трудового колективу в Києві, якось прискорити перерахування обіцяних нам коштів".

Нагадаємо Верховна рада виділила "Артеку" 60 млн. грн. Директор департаменту витрат держбюджету Держказначейства Олексій Якимов повідомив, що гроші для "Артека" перераховані ще тиждень тому на рахунки головного розпорядника — Міністерства сім'ї, молоді і спорту.

Можливості "Артека" дозволяють приймати до 1500 дітей на зимові зміни, але поки корпуси і краща за оснащенням в Україні школа, порожні. Багато співробітників табору у відпустках за свій рахунок, штат працює в скороченому режимі, борги по зарплаті зростають. Остання виплата, лише 60%, була в жовтні.

Читайте також:
Рада забрала в Ющенка 60 млн. грн. І віддала їх дітям
Крим подякував Тимошенко за "Артек"
Тимошенко забрала "Артек" собі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: