ЗМІ: комуністи привезли на Майдан секретний літак

За інформацією ЗМІ, літак, який КПУ використала в акції "Ющенко - валіза - Америка", можна було взяти тільки на секретній базі у Запоріжжі.

Акція "Ющенко-валіза-Америка" в Києві
УНІАН
Літак з написом “Ющенко, чемодан, Америка”, яким представники КПУ “ілюстрували” свою акцію протесту на Майдані Незалежності 23 лютого, є секретним. Він може знаходитися тільки на секретних авіабазах у Запоріжжі, і не може вивозитися звідти.

Про це заявив в ефірі програми "Шустер live” заявив один із її ведучих Петро Мага.

“Мені вчора дзвонили із Запоріжжя. Ось цей літак, на якому комуністи написали "Ющенко, чемодан, Америка", – це тренувальний літак "Л-4 101". Засекречений, який є на спеціальних авіабазах тільки у Запоріжжі. І вивозити його звідти не можна ні за яких обставин. Як він потрапив сюди і хто його привіз – це дуже велике питання”, - сказав Мага.

В той же час, відомо, що літак з'явився на акціях противників президента саме у Запоріжжі, і потім його возили до Донецька та Києва.

Нагадаємо, 23 лютого комуністи та прогресивні соціалісти завершили у Києві акцію "Ющенко - валіза - Америка". Акція стартувала 10 лютого в Одесі та пройшла у 14-х українських містах.

На завершення свого протесту противники президента передали йому два відра дрібних грошей на квиток в один бік до Вашингтона. Також під Секретаріатом глави держави залишили валізу з потрібними для дороги речами - помаранчами, банкою меду, шоколадкою, ігровими картами та хлібом.

Читайте також:

Комуністи передали Ющенку гроші на квиток до США

Комуністи подарували Ющенку квиток в Америку

Депутати побилися через "чемодан" Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: