ЗМІ: міністром закордонних справ може стати посол в Росії Грищенко

Попри запропоновану коаліцією кандидатуру Бориса Тарасюка, Ющенко розглядає призначення на пост голови МЗС інших осіб.

Президент Віктор Ющенко може внести кандидатуру посла України в Росії Костянтина Грищенка на посаду міністра закордонних справ.

Про це повідомив 5 канал з посиланням на свої джерела.
Журналісти попросили прокоментувати цю інформацію голову фракції НУ-НС в парламенті Миколу Мартиненко, який сказав: "Я б не хотів зараз коментувати ні Грищенка, ні жодну іншу кандидатуру, тому що у нас є кандидатура, яку ми запропонували (коаліція запропонувала кандидатуру Бориса Тарасюка)".

"Ванникова від імені президента коментувала, що кандидатура на посаду міністра закордонних справ має бути прихильником євроатлантичної інтеграції", - сказав він.

"Наскільки я пам’ятаю, при прем’єрстві Януковича Грищенко його підтримував, в плані відтер мінування приєднання України до ПДЧ до НАТО", - наголосив депутат.

Водночас, коментуючи шанси Тарасюка очолити МЗС, Мартиненко заявив: "Ця кандидатура буде доволі швидко розглянута в парламенті. Я переконаний, що вона отримає 226 голосів".

Як відомо, президент Віктор Ющенко заявив, що визначився з кандидатурою наступного міністра закордонних справ, але погодився назвати його прізвище лише 17 березня.

3 березня Верховна рада ухвалила рішення про звільнення міністра закордонних справ Володимира Огризка з посади.

6 березня парламентська коаліція запропонувала Віктору Ющенку внести до Верховної ради подання про призначення головою МЗС Бориса Тарасюка.

Читайте також:

Тарасюк очолить МЗС лише на власних умовах

Ющенко готовий порадитися з коаліцією щодо нового глави МЗС

Яценюк не хоче повертатися до МЗС

Литвин вимагає консультацій з лідерами фракцій щодо наступника Огризка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: