ЗМІ: напередодні суду Аделаджа заливається сміхом

У будинку пастора "Посольства Божого" вже не танцюють і не співають, проте сміх Аделаджі чують часто.

Сусіди пастора "Посольства Божого" Сандея Аделаджі в Ірпені напередодні суду у справі компанії "Кінгз Кепітал", часто чують його заливистий сміх, пише "Сегодня".

На огородженій високими білосніжними парканами і кованими воротами території стоять два 4-поверхових палаци, де живе Аделаджа.

Останнім часом почали ходити чутки, що пастор звідти переїхав і живе в особняку в селі Тарасівка. Місцеві ж не вірять, оскільки хоч і бачать його рідко, але чують часто.

"Я його бачив тиждень тому. Раніше тут були веселощі, танці, пісні. Всім це не дуже подобалося. А останнім часом - тиша. Лише іноді доноситься дзвінкий, барвистий, заливний сміх пастора. Цей сміх тут всі знають. Йому зараз, видно, дуже весело", - каже сусід, чиї вікна виходять прямо на подвір'я пастора.

Володіння Сандея оточені з усіх боків приватними будинками. Сусіди неохоче розповідають про нього. Тільки розмова заходить про пастора, жителі моментально опускають голову. Мовляв, ми з ним не спілкуємося.

Під будинком Аделаджі вчора стояли близько 10 іномарок.

"Вже два дні приїжджають. Тільки от не знаю, хто це і навіщо", - говорить сусід Віктор. Через щілину в паркані було видно, як група людей молиться.

"Вони другий день кричать: "Звільніть пастора від цих мук. Я подумала, що це суду над ним стосується", - каже сусідка.

Тим часом, в наметі на вул. Іжевській, де проходять збори "Посольства", парафіяни налаштовані рішуче. Вони планують у вівторок влаштувати "майдан" під Дніпровським судом, де завтра судитимуть Аделаджу.

"Це спеціально суд на нещасливу, кляту дату - 13 вересня - призначили. Але навіть це не дозволить нам відступити, Господь не дасть в образу пастора. Ми всі під судом будемо за нього молитися", - сказала прихожанка Наталя.

13 вересня Дніпровський суд почне розглядати кримінальну справу у справі компанії "Кінгз Кепітал", по якому проходить пастор Сандей Аделаджа і ще п'ятеро "посадових осіб" церкви. Пастора звинувачують в шахрайстві.

Нібито Сандей закликав на проповідях прихожан вкладати гроші у фінансову піраміду, хоча сам Аделаджа та його адвокат Андрій Федур це заперечують. Але в МВС наголошують, що зібрали масу доказів прямої провини Сандея. Нагадаємо, потерпілими від піраміди названі 518 осіб. У них виманили близько 52 млн. грн. Якщо провину доведуть пастора - йому загрожує строк від 12 до 15 років.

Читайте також:

Аделаджа відхрестився від King's Capital: до чого тут я?

Аделаджа заявив, що погано знає російську і просить у суду перекладача

Кримінальна справа проти Аделаджі направлена в суд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: