ЗМІ назвали імовірну причину смертельної пожежі в дитячому таборі в Одесі

Посилити загоряння могли концертні костюми з легкозаймистих матеріалів.

З'явилося припущення, що причиною пожежі в дитячому таборі в Одесі могла бути несправна зарядка від мобільного телефону.

Про це пише місцеве видання "Погляд з Одеси".

Зазначається, що посилити загоряння могли концертні костюми з легкозаймистих матеріалів, які зберігалися в кімнаті, де проживала художній керівник.

Що стосується матеріалів, з яких був побудований корпус, за інформацією начальника управління капітального будівництва Одеської міської ради Бориса Панова, згідно будівельних норм, були дотримані всі вимоги пожежної безпеки.

Зокрема, дерев'яні зруби були оброблені спеціальними захисними засобами, а електропроводка виконана зовні. Експертизу якості будівництва можна перевірити за трьома іншими корпусами, які були побудовані за тим же технологіями і з тих же матеріалів.

За словами директора департаменту освіти Одеської міської ради Олени Буйневич, на час проведення експертизи дитячий оздоровчий табір "Вікторія" буде закритий. Рішення про його подальшу роботу буде прийнято окремо після завершення всіх слідчих дій.

Нагадаємо, в ніч проти 16 вересня в Одесі загорівся муніципальний дитячий оздоровчо-спортивний табір"Вікторія". На момент загоряння в таборі перебувало 150 дітей. У корпусі, який загорівся, було 42 дитини. За інформацією журналістів, з вікон палаючого будинку вистрибнули троє дітей. У ДСНС повідомили, що двоє дітей загинуло під час пожежі , ще двоє отримали травми. Двох діток, які отримали травми, бригада швидкої допомоги доправила до обласної дитячої клінічної лікарні.

На Одещині оголосили жалобу через трагедію. Наразі правоохоронці розшукують ще одну дівчинку, яка зникла під час пожежі.

Залиште свій коментар