ЗМІ: опозиція готує відставку Литвина

Опозиція хоче помститися спікеру Верховної Ради за позбавлення пенсіонерів пільг.

Комітет опору диктатурі ініціює відставку Володимира Литвина з посади голови Верховної Ради.

Відповідний проект постанови за підписом народних депутатів буде зареєстрований у парламенті, пише ZN.UA з посиланням на джерела.

Таке рішення було ухвалено на засіданні комітету в понеділок.

Члени комітету хочуть відправити Литвина у відставку за "усвідомлене маніпулювання роботою Верховної Ради і порушення українського законодавства".

Як приклад вони називають прискорене голосування з ініціативи спікера Литвина у п'ятницю, 9 вересня, законопроекту, який позбавить пільг шахтарів, медиків, учителів, чорнобильців.

Суть порушення закону Литвином на думку членів комітету полягає в тому, що спікер, знаючи про наслідки прийняття даного документа, направив його на розгляд у комітет з питань правосуддя під головуванням регіонала Сергія Ківалова. І не направив його на розгляд у профільний парламентський комітет.

Також вони нагадали нагадали про спробу прийняти цей законопроект у цілому в той же день, 9 вересня. Проте опозиція наполягла на розгляді законопроекту на наступному парламентському тижні.

Законопроект №7562 "Про гарантії держави виконання рішень суду", згодом модифікований у законопроект №9127, не відповідає своїй назві і передбачає фактичне скасування більшості пільг для 16 категорій громадян.

Нагадаємо, згідно з постановою Кабміну від 6 липня, уряд підвищив розміри доплати до пенсії чорнобильцям, "дітям війни" і військовослужбовцям до 2012 року.

Читайте також:

Влада залишить без пільг ветеранів ВВВ, "чорнобильців" та дітей війни

Кабмін підвищив пенсії чорнобильцям, "дітям війни" і військовослужбовцям

Депутати відмовились урізати собі пенсії: це порушення Конституції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: