Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЗМІ опублікували схему незаконного розподілу землі у Харкові

У справі фігурують 5 чиновників.

У земельній справі Геннадія Кернеса та Михайла Добкіна, по якій ГПУ за підтримки СБУ проводить обшуки у Харкові, фігурують 5 чиновників.

Про це "Українській правді" стало відомо з джерел у ГПУ.

Фігурантами земельних махінацій зазначаються екс- мер Харкова (2006-2010 роки) Михайло Добкін, нинішній мер Харкова Геннадій Кернес, директор юрдепартаменту Харківської міськради Володимир Коваленко, головний архітектор Харкова Чечельницький та колишній керівник харківського управління держкомзему Юрій Санін.

Поплічники Кернеса та Добкіна_2
Українська правда

Поплічники Кернеса та Добкіна_3
Українська правда

На думку слідства, злочини здійснювались з 2008 по 2014 роки, коли мерами міста, а це означає, що головами міськради були Добкін, а потім - Кернес.

Слідство стверджує, що в цей період службовими особами міськради усупереч законам передано землі комунальної власності міста площею 653,6 гектарів загальною вартістю 4,05 млрд гривень у власність 98 обслуговуючим житловим кооперативам, мета діяльності та членство у яких суперечать вимогам житлового кодексу і виключають передачу землі безкоштовно.

Йдеться про те, що члени кооперативу не потребують поліпшення житлових умов та не перебувають на обліку в органах виконавчої влади.

Найбільша площа земель, згідно з даними ГПУ, була виділена у 2010 році – 236,45 гектарів загальною вартістю 1 446 238 гривень.

У 2008 році міськрадою було передано 182, 06 га землі вартістю 1 128 772 грн.

Нагадаємо, сьогодні, 15 вересня, у Харкові відбуваються обшуки у приміщеннях, які належать меру міста Геннадія Кернеса та матері нардепа Михайла Добкіна.

Відео Генпрокуратура проводить обшуки в мера Харкова Геннадія Кернеса

Залиште свій коментар

Вибір редакції