Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЗМІ повідомили, хто претендуватиме на посаду очільника Антикорупційного суду та його заступника

Зібрання суддів Антикорупційного суду відбудеться 7 травня.

На посади голови Вищого антикорупційного суду та його заступника претендуватимуть по дві особи.

Про це повідомили джерела видання "Судово-юридична газета".

Зазначається, що зібрання суддів Антикорупційного суду відбудеться 7 травня об 11:00.

На посаду очільника суду претендують суддя апеляційної палати Олег Павлишин, який наразі виконує обов’язки голови Антикорупційного суду як найстарший суддя, та Олена Танасевич, яка раніше була суддею Печенізького районного суду Харківської області.

На посаду заступника голови претендують суддя Віктор Маслов із Тростянецького районного суду Сумської області та адвокат Євген Крук.

Варто зазначити, що суддя Маслов входить до списку "недоброчесних суддів", складеного громадськими активістами та антикорупціонерами.

Нагадаємо, 2 серпня 2018 року президент України Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів", яким передбачається встановлення організаційної складової створення Антикорупційного суду. Перед тим, 12 липня, Верховна Рада внесла зміни до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" у зв'язку з ухваленням Закону України "Про Вищий антикорупційний суд". Також було підтримано поправки до закону про підзвітність апеляцій у корупційних справах, на ухваленні наполягали в Міжнародному валютному фонді.

ВідеоРада внесла поправки щодо роботи Антикорупційного суду, на яких наполягали іноземні партнери

Усі справи, що підпадають під юрисдикцію Вищого Антикорупційного суду, буде передано йому уже з першого дня роботи. Ухвалений раніше закон передбачав, що апеляція у вже порушених справах проти топ-корупціонерів мала б відбуватися у звичайних апеляційних судах. Втім це не влаштовувало іноземних партнерів України, зокрема й МВФ. Врешті, 254 нардепи сьогодні проголосували за поправки до закону. 

Рада внесла поправки щодо роботи Антикорупційного суду, на яких наполягали іноземні партнери

Залиште свій коментар

Вибір редакції