Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЗМІ повідомили про смерть одеського бізнесмена-акціонера компанії "Рособоронекспорту"

Йому приписують покупку яхти Березовського.

В Одесі через проблеми з серцем помер бізнесмен Борис Коган. Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна" з посиланням на кілька незалежних джерел.

Агентство назвало його "великим, але не публічним бізнесменом": він був пов'язаний з низкою активів у морській і море-господарській галузі, а також у сфері нерухомості. Зокрема, йому належали два великі бізнес-центри в центрі Одеси, популярний нічний клуб, ділянки землі в приморській частині міста, компанія Kaalbye Shipping, яка має флот з 4 суден для перевезення різних типів вантажів і надає різні послуги в сфері морських перевезень. Крім того, Коган мав інтереси в суднобудівних і судноремонтних компаніях на Дунаї та в Ізмаїлі.

Тривалий час партнером Когана був Ігор Урбанський, який обіймав посаду заступника міністра транспорту в 2006 і 2007-2009 роках, проте  вони розділили активи.

ЗМІ приписують Когану участь в акціонерному капіталі російської RT Logistika, дочірньої компанії "Рособоронекспорту", покупку яхти Бориса Березовського Lady K після смерті олігарха.

Компанія Kaalbye стала відома 2008 року під час скандалу із захопленням судна "Фаїна" з українським екіпажем і великою партією зброї на борту.

Нагадаємо, в березні в Києві розстріляли підприємця з Одеси - ресторатора Олександра Ряжева.

Залиште свій коментар

Вибір редакції