ЗМІ: "Регіони" хочуть вигнати "газових бариг" Фірташа

ПР може виключити людей Фірташа і зблизитися з Тимошенко. Ймовірно, за цим стоїть Віктор Медведчук.

З Партії регіонів можуть виключити Сергія Льовочкіна та Юрія Бойка, близьких до бізнесмена, акціонера компанії RosUkrEnergo Дмитра Фірташа.

Про це з посиланням на джерела в ПР повідомляє газета "Сегодня".

"Наступного понеділка ми поставимо питання про виключення Льовочкіна і Бойка з партії", - сказав неназваний співрозмовник видання, один із впливових противників "групи Фірташа" в партії.

"Вони (Бойко і Льовочкін) намагаються перетворити партію на інструмент політики RosUkrEnergo. Вони нас втягнули в авантюру з відставкою уряду, хоч і було зрозуміло, що голосів не вистачить", - пояснив він.

"І взагалі, у нас в партії немає боротьби груп впливу. Є єдина партія і парочка газових бариг, які ставлять свої комерційні інтереси вище інтересів партії", - додав політик.

В той же час, один із депутатів, близьких до "групи Льовочкіна - Бойка", ці звинувачення відкинув. За його словами, за скандалом стоїть Віктор Медведчук.

"Він (Медведчук) діє руками деяких наших однопартійців. Він просто дуже сильно хоче повернутися у велику політику. А повернутися він може тільки одним способом - через створення (коаліції) ПРіБЮТ, щоб в новому уряді отримати велику посаду", - пояснив співрозмовник газети.

За його словами, саме тому Медведчук "плете інтригу" проти тих "регіоналів", які намагаються протистояти такому сценарію.

"До речі, ви знаєте, що Медведчук якось навіть бився з Льовочкіним? Це ще за Кучми було. Вони давно один одного не люблять", - сказав він.

Нагадаємо, про те, що в ПР відбулося зіткнення інтересів різних груп, минулого тижня розповів колишній "регіонал" Тарас Чорновіл.

"Всередині Партії регіонів достатньо різних груп, які постійно створюють одна для одної проблеми", - розповів депутат. Чорновіл також повідомив, що зараз у ПР ведеться боротьба між групами Дмитра Фірташа й Ріната Ахметова.

Результатом цієї боротьби, на думку депутата, стало невдале голосування "регіоналів" з питання відставки уряду Юлії Тимошенко.

Читайте також:

Тарас Чорновіл: “Мені соромно, що підтримав Януковича в 2004 році”

Партія регіонів подарувала Тимошенко недоторканність

Угорщина блокує постачання електрики з України. Фігурує Фірташ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: