ЗМІ: Роман Ландик попросить політичного притулку в Росії

За даними ЗМІ, Роман Ландик може звернутися до російської влади з проханням про надання йому притулку через резонансну справу про побиття дівчини.

Луганський депутат Роман Ландик, який побив у місцевому ресторані "Баккара" Марію Коршунову планує звернутися або вже звернувся до російської влади з проханням про надання йому політпритулку.

"Таке право у нього є. Але справа про побиття Коршунової вже набула серйозного резонансу, і малоймовірно, щоб Ландику пішли назустріч", - сказали в ГПУ, пише "Сегодня" з посиланням на власні джерела.

Як відомо 9 липня Лaндик був оголошений в розшук, а 10 липня - затриманий в Краснодарі Російської Федерації. Ландика виключили з Партії регіонів, а також з фракції ПР у Луганській міськраді.

На часі Роман Ландик залишається в Росії, а його екстрадиція в Україну може зайняти мінімум 40 днів, повідомили в Генпрокуратурі України.

"Є обов'язкова процедура екстрадиції. З прокуратури Луганської області ми очікуємо пакет документів, які підтверджують провину людини. На їх підставі в Генпрокуратуру Росії піде вже наш запит. Він є підставою для перевірки. За її результатами виноситься рішення - екстрадувати або відмовити. На виконання зазначених формальностей відводиться до 40 діб, протягом яких людина перебуває під вартою. Але цей термін може бути і продовжений. Прискорити або сповільнити процес неможливо. А наш запит до Росії ще не надійшов", - розповів високопоставлений співробітник ГПУ.

Водночас в УВС Краснодарського краю повідомили, що Ландик дійсно знаходиться в одному з ізоляторів, проте від коментарів ухилилися.

"Справа дуже делікатна, і ще невідомо, чим закінчиться", - розповіла співробітниця прокуратури краю. Вона відмовилася відповідати на питання, що стосується умов утримання Ландика і місцезнаходження його дружини.

Нагадаємо, депутат Луганської міської ради Роман Лaндик під час відпочинку в ресторані побив дівчину. Подія зафіксована на відео, ролик опубліковано в інтернеті.

Постраждала 20-річна дівчина зараз перебуває в неврологічному відділенні однієї з луганських лікарень. У неї струс мозку і тілесні ушкодження.

7 липня прокуратурою Луганської області порушено кримінальну справу стосовно Лaндика за статею "хуліганство".

Читайте також:

Телеканал Романа Ландика показав сюжет про його заслуги перед земляками

Побиту Романом Ландиком дівчину цілодобово охороняють у лікарні

Екстрадиція Ландика в Україну може розтягнутися на півроку

Оприлюднено деталі втечі Романа Ландика до Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: