ЗМІ: Росія готує велику війну в Європі. Почне з України

Американська газета The Washington Times вважає, що незабаром у Європі може розгорітися велика війна, яка виникне внаслідок агресії Росії щодо України.

"Європа зіткнулася з небезпекою нової великої війни", – пише газета. – "Сьогодні вогнищем вибухонебезпечної ситуації стала не Польща, а Україна. І агресором буде не Адольф Гітлер, а прем'єр-міністр Володимир Путін".


"У його залізному кулаці Росія перетворилася на державу-гангстера", - вважає видання. – "Демократії встановлений кінець, корупція широко поширена, журналістів стали вбивати, дисидентів садити у в'язницю, а ЗМІ потрапили під контроль режиму. (…) Москва прагне відновити велику російську імперію. Вона є загрозою для сусідів і Заходу".


"Путін – це колишній апаратник КДБ, що назвав крах Радянського Союзу "найбільшою геополітичною катастрофою XX століття". Ці слова відображають його кровожерливість і моральну розбещеність", - запевняє газета.


"Після вторгнення до Грузії і встановлення панування Росії у самопроголошених регіонах Південна Осетія і Абхазія, Путін тепер прагне роздрібнити Україну. Російський лідер не приховує свого презирства до незалежності Києва", - переконана газета. – "На саміті НАТО в квітні він повідомив президента Бушу, що Україна не є справжньою державою і що значна частина території була надана їй Росією. Путін попередив, що українська державність закінчиться, якщо вона зважиться на вступ до НАТО".


"Росія видала тисячі російських паспортів своїм прихильникам в Криму. План полягає в тому, щоб повторити те, що було зроблено в Південній Осетії і Абхазії: створити привід для відправки російських "миротворців" для захисту "громадян" Росії, нібито що опинилися в небезпеці", - пише видання.


Земля
Архів
Світу пророкують нову велику війну
"Але Україна – це не Грузія, це велика, добре озброєна країна, яка чудово пам'ятає роки російської гегемонії. Будь-яка спроба Москви роздрібнити її зустріне лютий опір", - впевнена газета". – "Це приведе до кровопролитної російсько-української війни. У неї неминуче втягнуться Польща і прибалтійські держави – всі вони члени НАТО. Войовничий націоналізм Путіна може розпалити конфлікт в Європі".


"Україна є стратегічним бастіоном проти експансії Росії – східним оплотом західної цивілізації. Київ – це не регіональна столиця великої Росії, а невід'ємна частина Європи", - пише видання. – "Саме тому Україна прагне вступити в НАТО і в Євросоюз".


"І саме тому Москва відчайдушно прагне перешкодити інтеграції України до євроатлантичного альянсу. Процвітаюча і плюралістична держава православних слов'ян на кордоні з Росією стала б привабливою альтернативою брутальній диктатурі Кремля", - сказано у статті. – "Успішна Україна проклала б дорогу до тріумфу в Росії ліберальної демократії. І Путін готовий на все, щоб не дати цьому відбутися, навіть якщо для цього доведеться влаштувати нову жахливу криваву лазню в Європі. Тепер всі ми українці".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: