ЗМІ розкрили схему прибутків Черновецького: він може конкурувати з Ахметовим

ЗМІ повідомляють, що мер Черновецький та його родина розробили тіньову схему управління Києвом, згідно з якою нині вся країна працює на подорожчання їхніх активів.

Видання "Дзеркало тижня" з посиланням на власні джерела з’ясувало схему тіньового управління столицею команди Леоніда Черновецького.

"Кожен гвинтик системи відповідав за свою ділянку ", — повідомило "ДТ" джерело.

Про "клієнта", що потрапляє на будь-якому етапі в розробку, сповіщали "центр ухвалення рішень". В'ячеслав Супруненко — його ключова фігура. Зять Черновецького здійснював глобальний контроль. А також здійснював відсіювання неефективних чиновників-учасників. Земельний кадастр і управління земельних ресурсів були під Супруненком ", - розповів співрозмовник видання.

"Євлах — ініціював розгляд потрібних рішень у комісіях, а також внесення питань з голосу, які стали одним з найулюбленіших способів хлопців у вишиванках "вирішувати питання ". За Довгим — оперативне проведення рішень в раді. За Черновецьким — підписи під рішеннями Київради ", - додав він.

За словами джерела, при "збої " на будь-якій ділянці системи "винні " суворо каралися. Реєстр "контрольних питань " був єдиним і обов'язковим для виконання всіма учасниками. Без узгодження "центру прийняття рішень " жодне питання не виносилося на комісію і сесію.

За словами співрозмовника "ДТ", очевидно, що в столиці діяла юридично грамотне і сильно заповзятливе угруповання.

"З чітким розподілом ролей. І часткою. Була задіяна вся вертикаль влади. Прокуратура протестувала. Іноді. Навіть у суді відстоювала свої позиції. Але виграти суди було практично неможливо. 80% вкраденого, за нашою інформацією - продано. Кількість кешу головної столичної Сім'ї може їй дати підставу звернутися до "Форбсу" з гнівним питанням: "А хто такий Ахметов?". Більше того, щодня, вся країна працює на подорожчання активів Києва (читати - Черновецького та його мандруючої по світу родини). Це реальна національна загроза", - сказав співрозмовник "ДТ".

Крім того, достовірне джерело в правоохоронних органах повідомило видання, що силовики мають остаточні результатами моніторингу групи експертів, яка працювала в надрах КМДА.

Згідно з результатами моніторингу, більше 2 211, 62 га землі віддано в оренду (підставним особам і фірмам-одноденкам); продано — 280 га землі (без конкурсу, як правило, за заниженою вартістю та на інсайдерським аукціонам); виведено з комунальної власності близько 700 об'єктів — через організовані судові рішення, додемісії та афілійовані з "прибульцями " компанії; скуплені посередниками за копійки всі інвестиційно-привабливі майданчики та об'єкти.

Читайте також:

Ахметов заробив 15 мільярдів і вчергове став найбагатшою людиною України

Черновецький не піде у відставку: він "не маленький хлопчик"

Світовий рейтинг мільярдерів від Forbes: найбагатший українець замикає четвертий десяток

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: