Власник Faina не підтвердив швидке звільнення моряків

Інформація про звільнення захопленого піратами українського судна Faina, поширена арабською газетою Al-Sharq Al-Awsat, не підтвердилася.

Власник судна повідомив, що "на даний момент жодного прогресу в переговорах з піратами немає". Навпаки, пірати розраховують, що якась інша сторона заплатить більше, і тому відмовляються зараз від домовленості із судновласником, якої вже було досягнуто раніше.

Судно Faina, захоплене піратами поблизу берегів Сомалі, може бути звільнене в найближчі два дні після отримання викупу в сумі не менш як 5 мільйонів доларів, повідомляє в суботу газета Al-Sharq Al-Awsat.

Газета посилається на джерела Сомалі, які сказали її кореспондентові в Каїрі, що викуп "в сумі не менш 5 мільйонів доларів має бути доставлений викрадачам судна впродовж найближчих двох днів".

Переговори щодо звільнення суховантажу, за словами джерел, які зберігають анонімність, "перебувають на завершальній стадії".

Суховантаж Faina захопили пірати біля узбережжя Сомалі 25 вересня. На судні перебував екіпаж у складі 17 громадян України, громадянина Латвії і трьох росіян. На борту судна - 33 танки Т-72, гранатомети, зенітні установки і боєприпаси, які Україна продала Кенії.

Судно перебуває під наглядом декількох американських кораблів, які мають завдання не допустити вивантаження зброї на берег. Пірати, за різними даними, вимагають від 8 до 20 млн. доларів викупу за моряків.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: