Тимошенко може звільнити Хорошковського через "лояльність" до Фірташа

Посада голови митної служби може відійти представникам блоку Литвина або "бютівцю" Андрію Кожем'якіну.

В середу, 28 січня, Кабінет міністрів має намір відправити у відставку голову митної служби Валерія Хорошковського.

Таку інформацію журналістам підтвердили напередодні одразу декілька депутатів з оточення прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, пише газета "Дело". Зокрема, про такі плани повідомили радник прем'єра з енергетичних питань Олександр Гудима, а також депутат від БЮТ Сергій Міщенко.

За офіційною версією, Хорошковський втратить свою посаду через різке падіння митних надходжень до бюджету (за даними за січень – 31% від плану).

Водночас у неформальних бесідах соратники Тимошенко визнають, що Хорошковський втрачає своє крісло через "лояльність" до співвласника RosUkrEnergo Дмитра Фірташа.

Кандидатура нового головного митника - питання домовленостей БЮТ і Блоку Литвина. "Литвинівці" можуть претендувати на цю посаду, але при цьому повинні будуть узяти на себе зобов'язання підвищити надходження до бюджету.

У свою чергу, депутати в БЮТ вважають, що найбільш вірогідним кандидатом є їх колега — заступник глави фракції Андрій Кожем'якін.

Нагадаємо, ще рік тому Юлія Тимошенко дуже високо оцінювала результати роботи Валерія Хорошковського на посаді голови української митниці. Вона відзначала, що всього лише за два перші місяці Хорошковському вдалося збільшити надходження до бюджету в порівнянні з аналогічним періодом 2007 року удвічі.

Читайте також:

Тимошенко: Хорошковський і Фірташ – одна команда
"Зайві" міністри та їх наступники: кулуарна версія
Тимошенко вижене неугодних міністрів


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: