ЗМІ: у Петра Симоненка народилася позашлюбна дочка від журналістки

Голова КПУ пішов від дружини, з якою знайомий ще зі школи, до журналістки, молодшої від нього на 25 років.

У справі про розлучення "головного комуніста" України Петра Симоненка з’явилися додаткові подробиці. Нова обраниця глави КПУ – парламентська журналістка Українського радіо та Радіо "Ера" Оксана Ващенко – тиждень тому народила йому позашлюбну дочку Марію, пише газета "Сегодня".

Втім, поки що законна дружина Світлана категорично виступає проти розлучення. За її словами, чоловік хотів провернути його незаконним чином. Вона розповіла журналістам, що наприкінці минулого року отримала повістку на слухання справи у Донецьку.

"Хоча ми вже 10 років живемо в Києві, і зареєстровані тут. Якби я не отримала повістку, то нас би розлучили без мого відома, тому що суддя – племінниця Петра Миколайовича. Це шахрайство!" - заявила Світлана.

На суді вона показала документи, що зареєстровані вони в Києві, і справу закрили. Тепер чоловік намагається розвестися через Дніпровський суд, хоча проживає в Печерському районі. "Я хочу зберегти сім'ю. Він все життя говорив про свою високу моральність. І цим приспав мою пильність", - каже жінка.

Світлана не вірить, що Оксана Ващенко народила. Вважає ці чутки політичною провокацією.

"Я ніколи не бачила їх разом, окрім як на концертах по телевізору. Нічого не підозрювала. Їй я не вірю, думаю, що дівчинку вона удочерила. Взагалі вважаю їх стосунки спробою скомпрометувати КПУ і мого чоловіка, а цю жінку просто підставили. Вона його нагодувала, одурманила, а Петро як мужик на неї клюнув. Вона мені навіть дзвонити намагалася. Коли я зрозуміла, що це вона, трубку не брала", - розповіла дружина Симоненка.

Сам Петро Симоненко коментувати ситуацію поки що відмовляється. А його однопартійці неоднозначно ставляться до розлучення лідера. Депутат КПУ Олександр Голуб стверджує, що родина – це особиста справа кожного. А його колега Юрій Соломатін вважає, що розлучення Симоненка негативно вплине на імідж усієї партії.

Політик обіцяє, що буде внутріпартійний розгляд. Коли і в якій формі поки що неясно - йде обмін думками. Більш за все комуністів шокувало те, що про розлучення стало відомо з телеекранів. Нагадаємо, Світлана Симоненко повідомила про нього в ефірі ТСН наприкінці минулого тижня.

Читайте також:

Петро Симоненко розлучається з дружиною
Гімнастка Ліля Подкопаєва розлучається із Тимофієм Нагорним
Географія політики: Петро Симоненко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: