ЗМІ висунули три версії розлучення Черновецького

Експерти і журналісти спробували з'ясувати, чому від мера Києва вирішила піти дружина, з якою вони були разом 39 років.

Українські ЗМІ бурхливо обговорюють можливі причини несподіваного розлучення столичного мера Леоніда Черновецького.

Про те, що дружина мера Аліна Айвазова, з якою вони були разом 39 років, подала позов про розірвання шлюбу, стало відомо напередодні зі списку справ Печерського райсуду Києва. Утім, розгляд позову було відкладено до початку вересня.

В родині Черновецького те, що відбувається, не коментують. Як пише "Комсомольська правда в Україні", за неофіційною інформацією, подружжя зараз перебуває за кордоном - нібито у Айвазової і Черновецького є в Ізраїлі кілька квартир.

Тим часом Ірена Кільчицька, яка довгий час була правою рукою мера, не вірить в розлучення. "Це все провокація", - заявила вона.

Експерти ж висувають три можливі причини розлучення.

Кар'єрна. На думку журналістів, розлучення Черновецького і Айвазової нагадує історію про нібито розірвання шлюбу московського мера Юрія Лужкова і Олени Батуріної.

Ходили чутки, що Батурина намагалася розлучитися з чоловіком, оскільки після його відставки він став їй не потрібен.

"Не виключено, що тут те ж саме. Можливо, розлад у родині був давно. Але через спільний бізнес та політичну кар'єру шлюб не розривали. А коли Черновецький пішов з посади голови Київської міської адміністрації і залишився лише мером Києва, але на роботі не з'являється по півроку і нічого не вирішує, дружина вирішила розставити крапки над "і", - припустив політолог Володимир Фесенко.

Інформаційна. Вадим Карасьов вважає, що це всього лише інформаційний привід.

"Подружжя зараз живе за кордоном.

Не виключено, що він балотуватиметься на виборах до парламенту. Для цього створюються такі інформаційні приводи, нехай навіть шокуючі", - зауважив політолог.

Економічна. Утім, найімовірнішою версією розлучення Черновецького називають те, що подружжя так намагається врятувати свій бізнес.

"Це очікуваний крок, якщо над тобою нависла небезпека втратити все. Найпростіший спосіб заховати майно або хоча б його частину - це розлучитися з дружиною і віддати їй після розлучення частину статків", - вважає депутат Київради Олександр Бригинець.

Читайте також:

Дружина Черновецького подала на розлучення

Черновецький відхрестився від ізраїльського громадянства

Донька Черновецького збирається заміж вдруге

Найближчим соратникам Черновецького загрожують кримінальні справи

ВідеоЛеонід Черновецький та Аліна Айвазова не дотягнули до золотого весілля

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: