ЗМІ: ЄС підпише з Україною угоду про асоціацію, але частково

Серед варіантів - підписувати чи не підписувати ЄС угоду про асоціацію з Україною - європейці мають варіант "підписати але частково".

Розмірковуючи, підписувати чи не підписувати угоду про асоціацію з Україною, європейці, за інформацією, ZN.UA, обговорюють і третій варіант - підписувати, але не все.

Якщо ситуація з Юлією Тимошенко і демократією в Україні буде зовсім вже кричуща, може статися, що Євросоюз не захоче політично асоціюватися з країною, в якій відбувається судове свавілля, обмежуються основні свободи і порушуються права людини, але погодиться на економічну інтеграцію з нею, зазначає видання.

Таким чином, зберігши політичне обличчя, Євросоюз не упустить економічної вигоди, уклавши з Україною якусь тимчасову угоду про зону вільної торгівлі (причому навіть не обов'язково" поглибленої та всеосяжної") на невизначений період - "поки в Україні не зміниться ситуація на краще".

Але якщо європейці виберуть саме цей варіант, зауважує видання, то вони мають розуміти, що насправді такий сценарій дуже вигідний саме Віктору Януковичу.

"Адже в цьому випадку він отримує вихід на європейський ринок, але не бере на себе ніяких зобов'язань у сфері демократії і не обіцяє дотримуватися незрозумілих і непотрібних йому європейських цінностей", - пише видання.

Нагадаємо, що угоду про асоціацію Україна та ЄС планується підписати у 2012 році.

Читайте також:

Посол Єврокомісії: Україна може приєднатися до ЄС через 5-10 років

Україна у вересні може підписати угоди про асоціацію та вільну торгівлю з ЄС

Янукович: переговори про асоціацію з ЄС вже завершуються

Питання вільної торгівлі України з ЄС вирішиться до осені

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: