ЗМІ: Ющенко і Янукович підписали "пакт про ненапад"

Екс-керівник департаменту СП стверджує, що Ющенко і Янукович підписали своєрідний "пакт про ненапад".

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович та чинний президент України Віктор Ющенко підписали конфіденційну угоду про взаємодію під час виборчої кампанії, заявив екс-керівник департаменту Секретаріату президента України Ярослав Козачок.

Про це він заявив 25 грудня на прес-конференції в агентстві УНІАН.

”Сторони зобов’язуються уникати взаємної критики та використати всі наявні можливості для підтримки Віктора Януковича у другому турі. Сторони забезпечують висування на посаду прем’єр-міністра України Віктора Ющенка та позитивне голосування за цю кандидатуру парламентської більшістю тощо”, - повідомив Козачок про сутність угоди.

За його словами, підписання цієї угоди стало для нього останньою краплею і він написав заяву про звільнення з посади керівника департаменту Секретаріату президента.

”Останньою краплею, яка примусила мене до рішучих дій, став документ, який потрапив до мене, - це конфіденційна угода між Віктором Януковичем і Віктором Ющенком, в якій вони домовилися про взаємодію під час виборів і про політичне майбутнє”, - зазначив він.

Козачок підкреслив, що його, як людину, яка продовжує вірити в демократичні цінності, не може влаштовувати такий стан справ.

”Я написав заяву про звільнення. Заява була задоволена і з сьогоднішнього дня я не державний службовець і не керівник департаменту Секретаріату президента. Мені було особисто важко прийняти таке рішення, але є речі, які стоять вище власних інтересів”, - наголосив екс-керівник департаменту Секретаріату президента.

Козачок підкреслив, що не поділяє позицію, коли власні інтереси ставляться понад державні інтереси. ”Спроби штучно дестабілізувати ситуацію в країні, боротьба проти свого політичного конкурента перетворюється на боротьбу проти власної державі”, - вважає він. 

Раніше Ющенко заявляв, що його опоненти на президентських виборах прем’єр-міністр Юлія Тимошенко та лідер Партії регіонів Віктор Янукович у разі перемоги на виборах глави держави не шануватимуть демократію та свободу слова.

"Бо на таких засадах вони не втримаються – вони сповідують протилежне", - сказав він і додав, що "ми будемо всі співати Нюрку чи Мурку, що там співають?".

Читайте також:

Ющенко: Вона – криза і катастрофа. Вона не переможе

Ющенко: У разі перемоги Януковича чи Тимошенко всі будемо співати "Мурку"

Ющенко продав з аукціону свій мед, а Янукович - чужу картину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: