ЗМІ: за дорученням Кернеса в Харкові демонтували рекламу Тігіпка

Через затвердження секретаря міськради Геннадія Кернеса проходить уся харківська реклама, що містить політичну агітацію.

У Харкові демонтували дві рекламні конструкції партії віце-прем'єра Сергія Тігіпка "Сильна Україна".

Брандмауер, на якому зображений Тігіпко, провисів на одній з багатоповерхівок по проспекту 50-річчя ВЛКСМ близько місяця. В середу вдень невідомі люди, не надавши жодних документів і нічого не пояснюючи, демонтували рекламу.

На питання - на підставі чого знімається реклама - незмінна відповідь - "Без коментарів".

Представники компанії, що розміщувала рекламу, викликали правоохоронців. Працівники Московського райвідділу міліції приїхали після демонтажу. На місці вони отримали копії усіх дозвільних документів, опитали свідків і склали протокол.

Другий брандмауер, встановлений на багатоповерхівці по вулиці 23 Серпня, прибрали одразу після демонтажу першого. Працівників Дзержинського райвідділу міліції на місці події не було. Представник рекламного агентства, яке розміщувало брандмауери, Андрій Моргун повідомив, що на рекламну конструкцію у нього є всі дозвільні документи.

"На неї були усі дозвільні документи, дія яких до 2011 року. Конкретно цей плакат повинен був за договором висіти до кінця жовтня", - заявив Моргун.

Джерело видання "Главное", яке працює в рекламному бізнесі, повідомило, що сьогодні в Харкові уся реклама, що містить політичну агітацію, проходить через затвердження особисто секретаря міськради Геннадія Кернеса.

Як повідомив член партії "Сильна Україна" Віталій Саттаров, найближчим часом два брандмауери з фото лідера партії знову з'являться на колишньому місці.

Читайте також:

Росіяни проявляють інтерес до Народного праймеріз "Сильної України"

Експерти Тігіпка заявили про можливість покращення ЖКГ за умови приватних інвестицій

Бондаренко: в праймеріз "Сильної України" Тігіпка включилася уся країна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: