ЗМІ: землі кримського винзаводу приєднають до "дачі Януковича"

Співробітники Інституту виноградарства і вина "Магарач" переконані, що реструктуризація інституту проводиться із єдиною метою - звільнити землю заводу.

Земля підрозділу Інституту виноградарства "Магарач" в Криму може бути приєднана до маєтку, відомого як дача Януковича.

На думку співробітників Інституту виноградарства і вина "Магарач", про це свідчить розпорядження Кабміну від 21 червня 2010 року.

Згідно з документом, поновлюється процес створення музею виноробства "Магарач", що передбачає закриття заводу і дослідних майданчиків на їхньому історичному місці в Отрадному (Велика Ялта) і перенесення виробництва і знаменитої колекції вин до села Віліне Бахчисарайського району, пише "Дзеркало тижня".

Отримати відповідь на питання, як буде використовуватися звільнена земля і виноградники на ПБК, від Михайла Зубця, президента Української академії аграрних наук, у віданні якої знаходиться "Магарач", журналістам не вдалося.

Разом з тим, самі співробітники "Магарача" упевнені: реструктуризація проводиться із єдиною метою - звільнити землю заводу, за парканом якого знаходиться елітний особняк, т.зв. "Дача Януковича".

Ще у 2002 році уряд Криму передав ділянку колишньої колекції сортів винограду під будівництво пансіонату сімейного типу "Міжрегіональному промисловому союзу", співзасновником якого є нардеп і на той час куратор Криму від ПРУ Антон Пригодський.

Тепер на місці ампелографічної колекції, на стику із фізіологічним майданчиком інституту, стоїть елітний особняк, у народі – "дача Януковича". Незабаром її територію розширили: інститут відмовився ще від однієї ділянки, площею майже в гектар, - для зміцнення пляжу і проведення протизсувних робіт.

Колишній співробітник "Магарача" і голова правління громадської організації "Наукове товариство виноградарів і виноробів України" Тагір Рамазанов заявляв тоді і впевнений зараз, що у даній ситуації очевидною є спроба захоплення території винзаводу, де знаходиться знаменита винотека, і передачі землі все тому ж "пансіонату сімейного типу".

Читайте також:

Санаторій московської мерії топить у нечистотах кримську дачу Януковича

Янукович завів у "Межигір'ї" зоопарк та аеродром

Криму нададуть особливого статусу

VIP-пляжі Конча-Заспи зафарбувало синім кольором

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: