Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МВС оголосили про нові правила набору до кримінальної поліції

Більшість нових кадрів будуть приходити з патрульної служби.

У підрозділах кримінальної поліції кардинально буде змінено систему підбору кадрів.

Як повідомив глава Нацполіції України Сергій Князєв, у результаті змін майже 80% оперативників повинні будуть відпрацювати певний термін у патрульній службі перед призначенням. Інші 20% отримать спеціалізовану освіту та будуть працювати в групі  під патронатом досвідчених колег.

Таким чином, у Нацполіції прагнуть підвищити загальний рівень професіоналізму оперативників. Князєв закликав керівників обласних підрозділів особисто приділяти більше уваги навчанню нових поліцейських.

Крім того, глава Національної поліції зауважив, що необхідно оновити нормативну базу, якою керуються оперативники. Планується створення підрозділу детективів поліції, які активніше протидіятимуть злочинності. Новий інститут повинен повністю замінити карний розшук та буде складатись на 70% з оперативників та на 30% зі слідчих.

Основними напрямами у боротьбі кримінальної поліції стане протидія торгівлі людьми, кіберзлочинності та «злодіям у законі», а основна заявлена мета оперативників – це абсолютна безпека громадян.

ВідеоУ Києві та області поліція працює в посиленому режимі

Раніше у Національній поліції почала працювати кримінальна розвідка. Наразі триває перехід від старих форм та методів до нових методів роботи. "Кримінальна поліція – це інша історія. Тут ми вдосконалимо підхід. Ми йдемо від інституту тотальної агентури і вербування. Зараз необхідно придушити кримінал, а для цього потрібні нові інструменти впливу. Нема потреби вербувати 10 тис. агентів, ми підемо іншим шляхом, хоч і не без вербування", - заявляв Князєв.

Залиште свій коментар

Вибір редакції