Зміни до бюджету треба прийняти до травня

Литвин попереджає, що зміни до Держбюджету треба прийняти не пізніше, ніж 1 травня.

Зміни до держбюджету на 2009 р. мають бути внесені у парламент не пізніше 1 травня.

Про це голова Верховної ради Володимир Литвин. "Я сприймаю постановку питання щодо бюджету у площині, коли можна максимально збільшити доходи бюджету, проаналізувати вузькі місця нинішнього бюджету, а їх багато, і не пізніше термінів, встановлених Верховною Радою, тобто до 1 травня, внести пропозиції у вигляді проекту закону про внесення змін до закону про держбюджет", - сказав Литвин.

Він нагадав, що підготувати зміни до держбюджету має Кабмін. При цьому запропонував президенту разом з Кабміном підготували погоджений текст документу, а потім разом з місцевими органами влади погодили остаточний варіант, який має прийняти парламент.

Нагадаємо, президент вимагає внести зміни до Державного бюджету на 2009 рік. Це, на його думку, єдиний спосіб виправити вкрай негативне становище в українській економіці. Також Ющенко заявлял, що може запропонувати свій проект бюджету, але також наголошував, що головну відповідальність за економічну політику в Україні сьогодні несуть уряд і ВР, а не президент.


Читайте також:
Пинзеник "здав" бюджет Тимошенко
Ющенко нагадав, що він не відповідає за економіку
Литвин: війна - неймовірна розкіш для України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: