Зміни у порядку вручення повісток: які документи повинна пред'явити уповноважена особа

Зміни у порядку вручення повісток: які документи повинна пред'явити уповноважена особа

Під час вручення повісток уповноважена особа має пред'явити спеціальне службове посвідчення

Уряд затвердив форму службового посвідчення, яке уповноважені представники повинні пред'явити під час вручення повістки.

Кабінет міністрів України у вівторок, 18 червня, вніс зміни до постанови  №560 "Про затвердження Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період". Зокрема уряд затвердив форму службового посвідчення, яке уповноважена вручати повістки особа повинна пред'явити на вимогу громадянина під час мобілізаційних заходів.

Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Мельничук пояснив, що таке посвідчення є чинним виключно на території адміністративно-територіальної одиниці, на яку поширюється юрисдикція відповідної місцевої державної (військової) адміністрації, очільником якої видано посвідчення, за умови пред'явлення документа, що посвідчує особу (паспорта громадянина України, посвідчення офіцера, військового квитка).

На момент публікації на урядовому порталі текст постанови поки що не був опублікований, тому наразі невідомо, який саме вигляд буде мати це службове посвідчення.

Нагадаємо, адвокатка роз'яснила, коли ТЦК має право повторно направити повістку за оновленим законом. Після другої повістки військкомат робить запит до відділу поліції про адміністративне затримання особи.

Читайте також:

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація