Зміни у сфері медіа почнуться зі створення суспільного мовлення - Сюмар

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зміни у сфері медіа почнуться зі створення суспільного мовлення - Сюмар

Сюмар виокремила шість основних пунктів змін у сфері медіа. / УНІАН

Громадськість та комітет узгодили позиції щодо змін у сфері медіа.

Пріоритетами змін у сфері медіа стануть створення суспільного мовлення та максимальна прозорість влади перед суспільством.

Про це йшлося на спільному засіданні Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики та Громадської ради з питань свободи слова та інформаційної політики.

За словами голови профільного парламентського комітету, народного депутата фракції "Народний фронт" Вікторії Сюмар, під час засідання було погоджено основні напрямки його роботи.

"Перший пріоритет - це суспільне мовлення і його швидка реалізація, другий - це іномовлення, третій - це роздержавлення, четвертий - це прозорість медіавласності, п'ятий - захист прав журналістів та останній - максимальна прозорість влади перед суспільством", - наголосила народний депутат.

Саме на реалізації цих моментів хоче зосередитися комітет разом із громадськістю.

"Було вирішено, що на базі цього комітету буде створено комунікаційний майданчик для узгодження позицій всіх сторін – медіаспільноти, громадських організацій та органів влади. Зважаючи на це, навколо цього буде побудована ціла система змін у сфері медіа", - сказала голова Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар.

Наступна публікація