Знайдені всі фрагменти черепа Ґонґадзе

У Генпрокуратурі повідомили, що експерти повністю зібрали зі знайдених фрагментів череп, який міг належати журналісту Георгію Ґонґадзе.

Знайдено всі фрагменти черепу, який міг належати вбитому журналісту Георгію Ґонґадзе.

Про це повідомив прес-секретар Генпрокуратури Юрій Бойченко.

"Найближчими днями ми дамо можливість всім журналістам приїхати на місце знахідки", - сказав він.
За його словами, експертиза останків вже розпочалася.

"Вчора (30 липня - ред.) почали працювати експерти над знайденими фрагментами ... Повністю зібрано череп журналіста", - сказав Бойченко, додавши, що нові знахідки залучено до експертизи та матеріалів слідства.

Бойченко підкреслив, що Генпрокуратура допускає можливість участі закордонних експертів у слідстві. "Якщо постраждала сторона наполягатиме на цьому, то ми підемо на це", - сказав він. Водночас він зауважив, що згідно із законодавством, щоб результати експертизи враховувалися, то на судових засіданнях мають свідчити тільки самі іноземні експерти.

Прес-секретар ГПУ допустив, що деякі політики зацікавлені зараз в перешкоджанні успішному розслідуванні "справи Ґонґадзе", тому вони вдаються до таких заходів, як залучення представниці вдови журналіста Мирослави Ґонґадзе Валентини Теличенко, яка заявила відвід слідчому і заступника генпрокурора, який курирує цю справу, "хоча жодної причини і приводу для цього не вказується".

Бойченко зазначив, що саме нинішня слідча команда буде працювати над "справою Ґонґадзе".

Фрагменти черепа були виявлені на тому місці, на яке вказав екс-керівник департаменту розвідки і зовнішнього спостереження МВС України генерал-лейтенант міліції Олексій Пукач, - неподалік від села Сухоліси Білоцерківського району Київської області.

Генпрокуратура підтвердила інформацію про знахідку уточнивши при цьому, що залишки черепа пошкоджено, оскільки свого часу на місці, де їх було знайдено, "працював екскаватор".

Читайте також:

Знайдено зуби Георгія Ґонґадзе

ГПУ відмовила вдові Ґонґадзе і не замінила слідчих у його справі

Тимошенко боїться, що голову Ґонґадзе будуть знаходити перед кожними виборами

Мельниченко погрожує припинити співпрацю с ГПУ у справі Ґонґадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: