Знаменита ведуча "Території А" зізналася, що їй страшно жити в Україні

Дата публікації
Перегляди
3182
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Знаменита ведуча "Території А" зізналася, що їй страшно жити в Україні

Анжеліка Рудницька шокована миколаївським зґвалтуванням. Ілюстрація

Анжеліка Рудницька назвала миколаївське зґвалтування середньовічною жорстокістю і вимагає від політиків показувати гарні приклади громадянам.

Відома телеведуча та співачка Анжеліка Рудницька заявила, що не вірить у виконання наказу Януковича забезпечити повне і безпристрасне розслідування справи зґвалтування Оксани Макар.

"Це неймовірне звірство, середньовічна жорстокість. Це те, що важко коментувати. 18-річній дівчині зіпсували життя. Питання не полягає у тому, зробили це мажори чи ні. Справа у тому, що в Україні багато непокараного зла. Злочинець, коли бачить це, думає, що якщо не карають інших за злочини, то і його відмажуть", - зазначила співачка, пише Gazeta.ua.

За її словами, в Україні стає страшно жити.

"Якщо правоохоронна система не здатна захистити своїх громадян і покарати винних, люди самі повинні усіма доступними законними методами змусити її це робити", - упевнена Рудницька.

Вона також закликала народних депутатів почати з себе змінюватись на краще, аби дати хороший приклад українському суспільству.

"Ми кожний день бачимо, як ви б'єтесь, говорите один одному погані слова, як ви смикаєте один одного і не застосовуєте цивілізованих методів вирішення проблеми. Покажіть нам хороший приклад", - наголосила співачка.

Раніше повідомлялося, що вночі, 15 березня Оксану Макар з палати блоку інтенсивної терапії перевели у відділення реанімації. Її перевели на штучне дихання.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3182
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація