Знайдений у Миколаєві потопельник може бути офіцером, який загадково зник після роботи

Знайдений у Миколаєві потопельник може бути офіцером, який загадково зник після роботи

Сергія Курочку востаннє бачили два місяці тому біля його військової частини.

Особу потопельника у військовій формі, якого було виявлено в Миколаєві, встановлюють експерти. З джерел ТСН відомо, що, найімовірніше, це зниклий два місяці тому офіцер бригади тактичної авіації з Бельбека Сергій Курочка. ТСН уже розповідала цю загадкову історію: увечері чоловік вийшов з роботи, але додому не дійшов, ідеться в сюжеті ТСН.19:30

Особу загиблого поки що не встановили, тіло сильно понівечила вода, документів не було. З джерел ТСН стало відомо, найімовірніше, це офіцер бригади тактичної авіації з Бельбека Сергій Курочка. Два місяці тому він вийшов з роботи через КПП, але додому не дійшов. Батьки ділились з ТСН, щось сталося у військовій частині, бо син не міг піти додому без документів та ключів. 

В частині переконували, що Сергій Курочка не мав конфліктів на роботі, інцидентів у частині не було. КПП він полишив, тому є свідки, а те, що залишив речі, випадковість. 

"Залишаючи частину Сергій переплутав куртку, бушлат верхній, і одягнув чужий, а всі його документи, крім перепустки, яку ми поки ще не знашли, залишилися в його бушлаті, що висів у загальній шафі", - каже заступник командира батальону по роботі з особовим складом Олег Нікітенко. 

Відео У Миколаєві виявили потопельника у військовій формі

Чи потопельник, якого виявили напередодні, лейтенант Курочка, з'ясовують експерти. 

Востаннє мережа пеленгувала мобільний Сергія Курочки неподалік його військової частини. Між нею та тим місцем, де знайшли тіло офіцера, близько двох кілометрів. 

Раніше повідомлялося, що в Миколаєві виявили потопельника у військовій формі.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів