Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Знесли двері і лайкою вигнали на вулицю: в Ічні підлітки жорстоко знущалися з 82-річної жінки

Знесли двері і лайкою вигнали на вулицю: в Ічні підлітки жорстоко знущалися з 82-річної жінки

Школярі все фільмували на відео.

У Ічні Чернігівської області школярі майже рік знущалися з 82-річної жінки, фільмували все та викладали в соцмережу. Підлітки вдиралися до неї в будинок, били шибки, палили і розпивали спиртні напої, лякали літню господарку і розважалися, таким чином, з її реакції, про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Від березня один із школярів викладав у соцмережу відеоролики про так звані "вечірки" в домі пані Надії, але кілька днів тому їх видалив. Водночас, один із жителів Ічні встиг їх скопіювати. Після чого він виклав все у Facebook разом із прізвищами п'яти товаришів. Усі вони навчаються в місцевій гімназії.

Як виявилося, 82-річна Надія Іванівна живе саме в будинку і мало кому довіряє. ТСН на поріг пустила лише в супроводі сусідки. Повсюди в її помешканні ікони, фото онука та дочки Марії, яка померла 10 років тому.

Жінка розповідає, що підлітки розбили вікно, знесли двері, а потім лайкою виганяли її на вулицю. Крім того, вони лякали літню господарку свічкою.

Відео У Чернігівській області школярі жорстоко познущалися над бабусею

Чернігівська поліція розслідує провадження стосовно школярів із міста Ічня. Їх підозрюють у знущанні над літньою жінкою, а також викладення відео знущань у соцмережах. Підлітки вдиралися до бабусі в будинок, лякали і розважалися з істерики старенької жінки. Потім під музику монтували відео і збирали перегляди в Інтернеті.    

У Чернігівській області школярі жорстоко познущалися над бабусею

Сусідка Олександра каже, що понад рік намагалася відігнати хлопців від будинку жінки.

"Я починаю кричати, вони довкола бігають, вікна їй б'ють. Вона кричить, верещить. А в мене своя нервова система і це нестерпно", - розповідає сусідка Олександра.

Разом із тим, матір одного із підлітків, якого підозрюють у скоєному, переконує, що автор помилився.

"То не мій син. Він бабі приносив їсти. Відео одне, що моя дитина несла бабі їжу, вона в нього не взяла. Баба думала, що то її онуки і зазивала в хату. Хлопці заходили у хату і гуляли у хаті. Вона може дві хвилини нормально говорити, а дві хвилини молитися, падати на коліна, проклинати усіх", - запевняє жінка.

Місцева влада каже, що поліцію до літньої жінки ніхто не викликав, про витівки підлітків дізнались із відео. Про Надію Іванівну розповідають, що вона часто ходить по милостиню. Утім про захист ніколи не просила. Нею повинні були опікуватися соцпрацівники, але їм треба написати відповідну заяву.

"Організація її обслуговує виключно за зверненням. Самі взяти не можемо. Оскільки ще у неї є психічні розлади", - каже заступник директора комунального центру Соцобслуговування Геннадій Коваленко.

Онук пані Надії Олексій зізнається, що навідується до неї рідко, а її скаргам про підлітків не вірив.

"Весною я приїжджав, в неї були побиття. Я думав слизько, людина впала", - каже юнак.

У поліції опитали трьох школярів і їхніх батьків, а також вже відкрили кримінальне провадження за статтею хуліганство, вчинене групою осіб. Максимальна санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк до 4 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції