Зник свідок у справі харківського журналіста

Колеги харківського журналіста Василя Климентьєва заявили про зникнення одного зі свідків у скандальній справі. Міліція цього факту не підтвердила.

Зник один зі свідків у справі про зникнення головного редактора газети "Новый стиль", харківського журналіста Василя Климентьєва. Про це повідомив заступник головного редактора газети Петро Матвієнко який також проходить як свідок по цій справі.

Посилаючись на таємницю слідства, Матвієнко відмовився сказати, коли зник свідок, і назвати його ім'я. Він також відмовився назвати джерело інформації, але запевнив, що вона перевірена. "Це недопрацювання правоохоронних органів", - підкреслив журналіст.

У Центрі зв'язків з громадськістю ГУ МВС України у Харківській області на цей час не володіють інформацією про зникнення свідка по справі головного редактора газети "Новый стиль".

У ЦГЗ зазначили, що цією справою займається МВС.

Нагадаємо, дружина харківського журналіста Василя Климентьєва повідомила про зникнення чоловіка 12 серпня. Працівники міліції встановили, що 11 серпня Климентьєв виїхав з дому з невідомим чоловіком на автомобілі BMW сріблястого кольору в невідомому напрямку. 15 серпня слідчий відділ Дзержинського райвідділу Харківського міського управління міліції порушив кримінальну справу за ст.115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

Колишній заступник глави МВС, депутат-опозиціонер Геннадій Москаль стверджує, що до зникнення харківського журналіста причетні "перевертні" в погонах. Водночас, глава МВС Анатолій Могильов заявив, що Климентьєва могли вбити через його професійну діяльність. "Ми вивчили публікації зниклого журналіста, з яких випливає, що він досить гостро критикував, скажімо так, значущих людей в цьому регіоні", - сказав він.

Пізніше в МВС заявили про розробку восьми версій у справі, причому наголосили, що не виключають того, що зниклий журналіст живий.

Читайте також:

МВС не виключає, що зниклий харківський журналіст досі живий

Могильов: харківського журналіста вбили через критику "значущих людей"

Могильов: до вбивства харківського журналіста причетні міліціонери

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: