Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зниклі 4-річна дівчинка з бабусею знайшлися завдяки сюжету ТСН

Власники помешкання, яке винайняла для себе і онуки жінка, упізнали своїх квартирантів.

4-річна Софія Соколова, яку шість днів батьки і поліція, шукали в Миколаєві знайшлась  на Херсонщині, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Дівчинка зникла разом зі своєю бабусею Людмилою Соколовою. Поліція оголосила їх у всеукраїнський розшук.

Про зниклу дитину, прикмети її та бабусі ТСН розповіла в 12-годинному випуску. Люди, в яких Людмила Соколова зняла квартиру, побачили, що йдеться якраз про їхніх квартирантів і подзвонили у поліцію.

Батьки кажуть, що коли віддавали  дитину на вихідні бабусі, нічого не було підозрілим. Утім, коли на ранок понеділка  прийшли по доньку – квартира була порожня. Поліція розпочала пошуки. Виявилось, що бабуся з онукою виїхала на Херсонщину тієї ж суботи.  Бо ввечері того ж дня втікачка вже знімала гроші в  одному з банкоматів Каховки.

Жінка зняла дві тисячі гривень і шукала, де переночувати. Чому бабуся втекла з дитиною туди – батьки не знають. Кажуть, конфліктів з нею у них не було. Хіба що не могли дійти згоди, де похрестити Софійку.

Торік жінка на місяць вже зникала,  аби пожити у монастирі. А 12 років тому в неї був нервовий зрив також на релігійному підґрунті - вона стоїть на обліку. Утім всі ці роки поводилася  адекватно, твердять батьки, і онука в неї бувала часто.

Нагадаємо, днями в Одесі з дитячого майданчика зник 9-річний хлопчик. Згодом з'ясувалось, що його викрала жінка, їх разом затримали на одеському Привозі. Нині викрадачку посадили під цілодобовий домашній арешт,прокуратура наполягає на проведенні психіатричної експертизи.

Кореспондент ТСН Лілія Родіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції