Зниклим у Білорусі українцем займатимуться в Європейському суді з прав людини

Заяви до слідчих трьох держав, а також до ЄС направив батько Павла Гриба.

Батько зниклого наприкінці серпні в Білорусі молодого українця Павла Гриба звернувся до прокуратур та МЗС України, Білорусі та РФ, а також заправив заяву до Європейського суду з прав людини. Викрадення хлопця та переправлення його до Росії вже стало міжнародним скандалом, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Юнак зник у День незалежності України, коли поїхав у Гомель, де нібито мав зустрітися зі знайомою росіянкою. Там його слід загубився. Військовий капелан Ігор Гриб з'ясував, що його 19-річний син перебував у федеральному розшуку РФ за терористичну діяльність і викрала його ФСБ Росії.

ВідеоРідні зниклого Павла Гриба заявили про рідкісну хворобу хлопця та необхідність медичної допомоги

ТСН іще тиждень тому через соцмережі розшукала дівчину, з якою мав зустрітися Павло в Гомелі. 17-річна жителька міста Сочі зізналася, що запросити хлопця до Білорусі її змусили саме співробітники ФСБ. Вона також перебуває під слідством за тією самою статтею, що й Павло – "терористична діяльність". Де зараз хлопець – невідомо.

Найбільше родина переймається його станом здоров'я. Павло – інвалід дитинства, має рідкісну хворобу кровоносної системи, живе на підтримних ліках і додержується сурової дієти, відмова від якої може призвести до смертельних наслідків. "Від Російської Федерації ми вимагаємо надати йому адвоката, а також Україні вичерпну інформацію щодо місця тримання, обвинувачення, а також розслідуванні його справи, стану здоровя Павла. Окрім того, ми вимагаємо забезпечити Павлов доступ до якісного належного медичного обслуговування", - пояснив батько зниклого Ігор Гриб.

Залиште свій коментар