Зниклий харківський журналіст виявився мільйонером

Слідство скоротило кількість версій зникнення харківського журналіста Василя Климентьєва до 4: вбивство на професійному ґрунті, вбивство родичами, боржниками чи інсценування.

Як основну версію зникнення харківського журналіста Василя Климентьєва, головного редактора газети "Новий стиль", слідчі розглядають вбивство на професійному ґрунті. Але не менш імовірно, що вбити журналіста могли його родичі - у нього на рахунках виявилося більше 600 тисяч доларів (майже 5 млн гривень), розповів заступник міністра внутрішніх справ Василь Фаринник.

"З восьми версій зараз ми відмели половину, можу нагадати, що залишилися. Вбивство у зв'язку з професійною діяльністю - основна версія", - наголосив Фаринник.

"Друга версія: вбивство, скоєне родичами Климентьєва через спадщину (він був небідною людиною, на його рахунках - близько 600 тисяч доларів). У Климентьєва були неоднозначні відносини з близькими: одному він щось обіцяв, інші розуміли, що нічого не отримають ", - додав він.

Третя версія, за словами чиновника, - убити Климентьєва могли боржники, адже вдома у редактора було знайдено чимало боргових розписок. Четверта версія - інсценування. "Вона поки залишається, але, швидше за все, відпаде", - уточнив Фаринник.

Він підкреслив, що в основну версію - вбивство на професійному ґрунті – входить і підверсія, що до цього могли докласти руку міліціонери.

"У справі вже є колишній правоохоронець Андрій Козир, який працював у міліції Харкова. Він у розшуку у двох справах: одна розслідується, інша вже слухається в суді. Ще до зникнення Климентьєва він "погорів" на злочинах з наркотиками і був звільнений з "органів", потім зник. Його бачили перед зникненням в компанії Климентьєва, і ми не відкидаємо версію, що він міг бути причетним до цього злочину", - розповів Фаринник.

Заступник міністра повідомив, що минулого тижня він особисто виїжджав до Харкова на заслуховування результатів розслідування.

"Ми "напрягли" всіх, кого можна. Тільки слідчих там дев'ять осіб працюють, я вже не кажу про масу оперативних працівників, які займаються пошуками", - зауважив він.

З моменту зникнення Климентьєва у серпні пройшло 3 місяці, однак успіхів у розслідуванні правоохоронці так і не досягли, а його самого вже встигли назвати "другим Гонгадзе".

За фактом зникнення журналіста Дзержинський райвідділ міліції Харкова порушив кримінальну справу за статтею "навмисне вбивство". 17 серпня міліція Харківської області повідомила, що у човні, який плавав на Печенізькому водосховищі, було знайдено мобільний телефон Климентьева.

Читайте також:

Харківська міліція вилучила у заступника зниклого редактора чернетки статей

У справі журналіста Климентьєва висунуто 10 версій

"Репортери" зажадали забрати справу зниклого журналіста у міліції

Справу Гонгадзе направлять до суду в січні 2011 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: