Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зниклий львів'янин перед дорогою до Києва взяв відпустку на один день

Колеги припускають, що Позняков їхав на співбесіду.

У Львові колеги Тараса Познякова, який працював в одному з районних судів, розповіли ТСН, що напередодні поїздки він узяв одноденну відпустку.

Колеги припускають, що Тарас шукав більш вигідної пропозиції, у суді він працював консультантом і мав невисоку зарплатню, тож у столицю їхав найпевніше на співбесіду.

Тим, що в попутники взяв незнайомих людей, колеги здивовані. Авто, на яке найімовірніше зазіхнули злочинці, Тарасу купили батьки ще у 2007 році. У родині він єдиний син.

"Всі дивуються, для чого невідомих людей через Інтернет. Він абсолютно врівноважений, адекватний, скромний, веселий хлопець, не конфліктна людина. Я виключаю, що він міг мати якісь неприємні ситуації, чи ворогів", - каже заступник голови Шевченківського райсуду Львова Василь Кавацюк.

До пошуків долучились слідчі та кінологи. Поки одні передивляються відео з камер спостереження, інші - прочісують територію району. Пошуки тривають третій день.

Як відомо, 4 квітня хлопець виїхав зі Львова до Києва на власному авто разом із попутниками. Їх знайшов через сервіс BlaBlaCar. До столиці авто так і не доїхало. Родичі, друзі та волонтери в той самий день почали шукати хлопця власними силами. Прочісували територію поблизу села Бобриця на Київщині. Саме в ньому востаннє відеокамери зафіксували авто Тараса, однак, рухалося воно в протилежному напрямку від столиці. Попутників, що записалися на поїздку з Тарасом знайшли. Обидва кажуть - у той день зі зниклим хлопцем навіть не зустрічалися, хто поїхав із Тарасом - не знають.

Відео Слідчі та кінологи долучилися до пошуків Тараса Познякова

Залиште свій коментар

Вибір редакції