Зниклий у Харкові журналіст готував розгромну статтю про головного податківця області

Пошуки харківського журналіста та редактора газети Василя Климентьєва через 10 днів після його зникнення не принесли яких-небудь значних результатів.

10 днів пройшло з моменту зникнення головного редактора харківської газети "Новий стиль" Василя Климентьєва, який писав переважно про корупцію в прокуратурі, міліції і податковій інспекції.

Пошуки Климентьєва досі не принесли яких-небудь значних результатів. Немає жодних доказів того, живий він чи мертвий. Прокуратура розглядає близько 10 версій. Можливість того, що Климентьєв сам ініціював своє зникнення, слідчі відкидають, натомість зникнення журналіста через професійну діяльність є одним з варіантів.

"Версія професійної діяльності кореспондента, можу підтвердити, одна з тих, які ми озвучили. Дійсно кореспондент – я вивчив матеріали, які він писав, дійсно вони такі, що хвилюють громадськість у питанні боротьби зі злочинністю в регіоні", - зазначив заступник міністра внутрішніх справ України Леонід Зима.

Як виявилося, остання розгромна стаття Климентьєва мала бути про головного податківця Харківщини – Станіслава Денисюка. Начебто йому належать 30 гектарів заповідної землі на березі мальовничого озера, с трьома бунгало, кипарисами і причалом для катерів.

Климентьєв навіть потайки вже зробив фото розкішного маєтку, але надрукувати матеріал так і не встиг.

"Це мав бути матеріал про скромного чиновника Станіслава Денисюка, головного податківця Харківської області. Людина має 30 га заповідної землі на березі печенізького озера", - розповів заступник головного редактора газети "Новий стиль" Петро Матвієнко.

Колега Василя Климентьєва по гострих статтях, кореспондент видання "Україна кримінальна" Сергій Єрмаков, у викрадення і розправу посадовця над журналістом не вірить. Він вважає, що Климентьєва могли налякати, і він міг "залягти на дно".

Сам Станіслав Денисюк через прес-службу коментувати будь-що в цій справі відмовився.

До речі, через тиждень після зникнення рибалки раптово знайшли мобільний телефон Климентьєва у порожньому човні, який плаває посеред озера. Кілька днів абонент був "поза зоною досяжності", і раптом телефон запрацював.

Випадково чи ні, але човен з редакторським телефоном був неподалік від того самого розкішного маєтку податківця. Колеги Климентьєва впевнені – все це схоже на дешевий театр, на їхню думку, телефон підкинули, аби заплутати слідство.

Сьогодні будинок журналіста й редакція газети опечатані. Розслідування зникнення – на контролі у міністра внутрішніх справ України. Правоохоронці вже пообіцяли винагороду: той, хто допоможе знайти Василя Климентьєва, отримає 20 тисяч гривень.

Читайте також:

"Репортери без кордонів" закликали владу знайти зниклого журналіста у Харкові

Добкін узяв під контроль пошуки зниклого журналіста

Міліція підозрює, що зниклого редактора харківської газети вбили

Знайдено телефон зниклого харківського журналіста

ВідеоСпецоперація чи убивство

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: