Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зниклого у Криму харків'янина Стешенка досі не знайшли, адвокат написав заяву до поліції

Чоловіка вивезли із СІЗО у невідомому напрямку.

Доля зниклого в окупованому Криму харків'янина Олександра Стешенка досі невідома, тож його адвокат Айдер Азаматов написав заяву про зникнення до російської поліції.

Про це він у п'ятницю, 27 квітня, заявив Крим.Реалії.

"Цю заяву я відправив поштою. Справа в тому, що, на жаль, при передачі на руки на наших примірниках ніяких відміток не ставлять", – сказав адвокат.

Нагадаємо, про зникнення Олександра Стешенка стало відомо 12 квітня – від правозахисників, до яких звернулась родина затриманого. Матір Олександра поскаржилася, що її син був затриманий прикордонниками РФ на КПВВ "Чонгар". За даними, отриманими від матері, Олександр їхав до Криму до знайомої, яку знає вже тривалий час. Раніше знайома проживала в Харкові, мати зниклого не підозрює подругу сина.

Крім того є інформація, що водій таксі прочекав хлопця на кордоні близько 4 годин, після до водія вийшов співробітник силових структур РФ, забравши речі з машини та сказав водієві не чекати. 

Майже через два тижні Олександра Стешенка знайшли у СІЗО Сімферополя. Але 24 квітня його вивезли із спецприймальника в Сімферополі в невідомому напрямку. З тих пір про долю харків'янина нічого невідомо. Російські силовики, які раніше повідомляли про його затримання, зараз заперечують це. 

ВідеоРосію розкритикували за порушення прав людини в окупованому Криму

Державний департамент США опублікував нову доповідь про дотримання прав людини. У ній згадується про свавільні арешти та зникнення у Криму, катування і неналежні умови у тюрмах, політичних ув'язнених і повну відсутність незалежних судів. У документі згадується про незаконні страти, арешти і зникнення і на непідконтрольній Києву частині Донбасу. Утім, потрапила під критику і українська влада. 

Росію розкритикували за порушення прав людини в окупованому Криму

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції