Зникнення техніки з ситуативної кімнати в АП: Данилюк заявив, що справу вже відкрито

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Секретар РНБО не став уточняти, який саме правоохоронний орган займається слідством.

Секретар Ради з національної безпеки і оборони Олександр Данилюк заявив, що правоохоронні органи вже розпочали провадження через зникнення техніки з ситуативної кімнати в Адміністрації президента.

Про це він розповів під час прес-брифінгу за результатами засідання РНБО у п'ятницю, 31 травня. 

"Стосовно пропажі серверів, ще раз підкреслюю, тому що якесь непорозуміння було, я чітко сказав, що сервери і монітори зникли з приміщень Адміністрації президента, із ситуативної кімнати. Ситуативна кімната в РНБО функціонує повністю і я проводив вже декілька нарад з ситуативного центру: коли я мав зв'язок з усіма розвідувальними органами, з різними міністерствами, щоб отримувати інформацію для ухвалення рішень. Там все працює. Чи відкрита справа? Так відкрита, і це зроблено не за моїм зверненням, як ви знаєте, якщо відбувається щось в публічному доступі, то самі правоохоронні органи можуть відкривати ці справи", - заявив Данилюк.

Він додав, щонайменше один орган вже відкрив справу за фактом зникнення апаратури, втім не уточнив, який саме. Данилюк також не виключив, що є ризик того, що разом із технікою могла зникнути якась таємна інформація. 

Брифінг секретаря РНБО Данилюка

Секретар РНБО Олександр Данилюк проводить брифінг за результатами наради членів Ради нацбезпеки та оборони під головуванням президента України Володимира Зеленського щодо пиатнь енергетичної безпеки

Опубліковано ТСН Пʼятниця, 31 травня 2019 р.

Нагадаємо, 28 травня новопризначений секретар РНБО Олександр Данилюк зняв відео з ситуативної кімнати президента. На ньому видно, як на місцях, де раніше було обладнання, зокрема сервери з, ймовірно, секретними даними, нічого не залишилося.

Залиште свій коментар

Вибір редакції