Зникнення військового: прикордонники на адмінмежі з Кримом перейшли на посилений варіант несення служби

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Військовий зник у суботу, 30 травня.

Армійські й прикордонні підрозділи на межі із тимчасово окупованим Кримом переведено на посилений варіант несення служби.

Про це йдеться у ТСН.Ранок.

Причина такого рішення - зникнення українського військовослужбовця на адмінкордоні з анексованим півостровом. Раніше в Збройних силах повідомили, що бійця, найімовірніше, викрали під час чергування.

"Дану ситуацію доведено до ста відсотків особового складу. Прикордонниками здійснено посилення додатковими прикордонними нарядами, додатковою кількістю особового складу для несення служби", - розповів начальник відділу прикордонної служби "Чонгар" Володимир Корадіні.

Десантник 95 бригади зник у суботу біля залізничного мосту, що з'єднує материкову Україну з Кримом. На світанку хлопець відійшов від товаришів, після чого його вже не бачили. Згодом в ЗСУ повідомили, що неподалік спостережного пункту зафіксували сліди боротьби. Відомо також, що за кілька годин після інциденту, на керівництво бригади вийшли офіцери ФСБ, які уточнювали особисті дані зниклого.

Своєю чергою, росіяни від офіційних коментарів утримуються. В українській військовій частині нині триває сувора перевірка.

Відео Прикордонники на межі з окупованим Кримом перейшли на посилений варіант несення служби

Армійські й прикордонні підрозділи на межі з окупованим Кримом  переведено на посилений варіант несення служби. Все через зникнення українського військовослужбовця на адмінкордоні з анексованим росіянами півостровом.  

Прикордонники на межі з окупованим Кримом перейшли на посилений варіант несення служби

Залиште свій коментар

Вибір редакції