Знищені мости, розмиті дороги, людські жертви: Україна оговтується від наслідків негоди

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У кількох регіонах дощі спричинили справжні потопи.

Регіони України оговтуються від наслідків весняної негоди. Грози наробили лиха одразу в кількох областях держави, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Блискавка підпалила дах будинку культури на Житомирщині – пожежу швидко загасили, бо рятувальникам,   допомогла сильна злива. В регіоні дощить майже добу, подекуди з градом.

ВідеоРятувальники попереджають про складні погодні умови в регіонах України

Блискавка підпалила дах будинку культури на Житомирщині. Пожежу швидко загасили, бо рятувальникам допомогла сильна злива. У регіоні дощить майже добу, подекуди з градом. Схожа погода у Центрі та на Півдні: у Миколаєві і Херсоні ливнівки не встигали приймати потоки води. На деяких вулицях людям було по пояс води, машини глухли, виникли затори. У Дніпрі грозу і град супроводжував шквальний вітер.    

Рятувальники попереджають про складні погодні умови в регіонах України

Схожа погода у центрі та на півдні. У Миколаєві і Херсоні ливнівки не встигали приймати потоки води – на деяких вулицях людям було по пояс, машини глухли, виникли затори. У Дніпрі грозу і град супроводжував шквальний вітер.

Тим часом на заході рахують збитки від масштабної повені. Вода там поволі спадає, але досі підтоплено майже 200 обійсть, півтисячі гектарів полів, є знеструмлені села. Річки, що вийшли з берегів, зруйнували 98 автомобільних і пішохідних мостів, розмили 100 кілометрів доріг.

Стихія забрала життя двох людей – 11-річного хлопчика на Закарпатті і пенсіонера на Івано-Франківщині.

Залиште свій коментар

Вибір редакції