ЗНО на магістратуру. У Міносвіти розповіли, кому готуватися до тестів і коли буде реєстрація

ЗНО на магістратуру. У Міносвіти розповіли, кому готуватися до тестів і коли буде реєстрація

Фото: УНІАН

ЗНО потрібно буде складати двом категоріям вступників.

Цього року в Україні розширили список спеціальностей магістратури, під час вступу на які потрібно складати зовнішнє незалежне оцінювання. Реєстрація на тестування розпочнеться 14 травня і триватиме до 18:00 5 червня.

Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки.

ЗНО на магістратуру потрібно буде складати двом категоріям вступників.

Перша – для вступу на магістратуру за спеціальностями галузей знань 03 "Гуманітарні науки" (крім спеціальності 035 "Філологія"), 05 "Соціальні та поведінкові науки", 06 "Журналістика", 24 "Сфера обслуговування", 29 "Міжнародні відносини" (крім спеціальності 293 "Міжнародне право") за всіма формами навчання. Таким вступникам необхідно буде пройти єдиний вступний іспит з іноземної мови.

Друга – для здобуття ступеня магістра за спеціальностями 081 "Право" та 293 "Міжнародне право" за всіма формами навчання. Таким вступникам потрібно складати єдиний вступний іспит з іноземної мови і єдине вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей.

Тестування з іноземної мови відбудеться 11 липня, а з права та загальних навчальних правничих компетентностей – 13 липня.

Оголошення про початок реєстрації на єдиний вступний іспит та випробування на магістратуру, а також всю необхідну інформацію незабаром буде розміщено на сайті Міносвіти та Українського центру оцінювання якості освіти.

У Міносвіти наголосили, що результати ЗНО з іноземної мови для вступу на бакалаврат не будуть брати до уваги під час вступу на магістратуру, бо там інше ЗНО, з вищим рівнем складності.

Нагадаємо, 19 березня завершується реєстрація на основну сесію ЗНО для вступників на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань).

Нові правила: що потрібно знати про реєстрацію на ЗНО-2018

Нові правила: що потрібно знати про реєстрацію на ЗНО-2018

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація