Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЗНО з географії: кого можуть не пустити на тестування

Тест писатимуть понад 80 тисяч осіб.

У вівторок, 11 червня, понад 80 тисяч осіб складатимуть зовнішнє незалежне оцінювання з географії.

Про це повідомила пресслужба Українського центру оцінювання якості освіти.

На виконання роботи учасники ЗНО матимуть 150 хв. Тест складається з 56 завдань, за правильне виконання яких можна набрати 94 бали.

Абітурієнтів впускатимуть до пункту складання ЗНО від 10:15 до 10:50. При собі необхідно мати оригінал сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, паспорт, запрошення-перепустку для участі у ЗНО. Якщо учасник тестування не матиме при собі хоч одного із цих документів, його не допустять до пункту ЗНО. Розпочнеться тест о 11:00.

При собі заборонено мати пристрої зчитування, засоби зв'язку, друковані чи рукописні матеріали. Із собою дозволено мати прозору пляшку з питною водою. Рекомендується взяти із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з географії будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 25 червня 2019 року.

Як повідомлялося, зовнішнє незалежне оцінювання розпочалося тестом з математики 21 травня. Участь у тестуванні з математики взяли 160 тис. осіб. Офіційна сесія ЗНО закінчиться тестування з хімії 13 червня.

ВідеоХто може стати студентом без ЗНО, шкільного атестата і навіть паспорта

В Україні запрацювали освітні центри, які допомагають абітурієнтам із тимчасово окупованих територій та анексованого Криму вступити до вишів за прощеною процедурою. На яких умовах стають студентами ті, кому забороняли вчити українську мову, дізнавалася ТСН.  

Хто може стати студентом без ЗНО, шкільного атестата і навіть паспорта

Залиште свій коментар

Вибір редакції