Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зняли на орендований телефон: вихователька Альона розповіла про появу свого реп-хіта про рибок

Раптова популярність відео стала неабияким сюрпризом для самої виконавиці.

Сільська вихователька, що в купальнику читає реп – 27-річна завідувачка дитсадка в селі Дернівка на Київщині Альона Савраненко два дні тому виклала в Інтернет свій кліп, який стрімко став популярним. Відео вже переглянуло майже 170 тисяч людей, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Альона зізнається, що від інтернет-слави ще не оговталась. Більшість юзерів новоспечену реперку хвалить. "Дуже багато слів подяки від молоді, від юнацтва. Слів підтримки", - каже вона. Але пишуть і образи: "жируха", "корова". На дурість співачка не зважає.

ВідеоСільська вихователька у купальнику зняла кліп на свою реперську пісню

Альона Савраненко - завідувачка дитсадка в селі Дернівка два дні тому виклала свій кліп. Відео вже переглянуло майже 170 тисяч людей. На ньому дівчина з пишними формами читає український реп. Коли люди дізналися, що виконавиця - ще й вихователька - інтерес до її особи пожвавився. 

Сільська вихователька у купальнику зняла кліп на свою реперську пісню

Реп вона читає з юнацтва – зізнається, що всі її постійно висміювали. "Дівчина там хіп-хоп, як це може бути, тим паче в тілі", - каже вона. Однак друзі пісню полюбили і вмовили зняти на неї кліп. Режисера знайшли в мережі, костюми попридумували самі, знімання тривали в парку Києва., а фільмували на телефон, який узяли в оренду на добу.

Попри те, що в Інтернеті коментатори вважають темою пісні про рибок проституцію, авторка переконує, що співала лише про своє болюче – її цькували все дитинство, а вона, як рибка, відгородилась акваріумом. Після того, як уваги до Альони побільшало, вона переймається за батьків: тато встановлює вентиляції, а мама пише церковні пісні. "Якесь телебачення приїде знімати і скаже: фу, як ви виховали таку доньку. Для мене це було дуже страшно. Тато одобрив", - зізналася співачка.

Керівництво теж не сварило за творчість. "Кліп знімався не на території садку, навіть не на території сільської ради. Участь діти там не приймали, працівники не приймали, це все було в її вільний час", - пояснили посадовці. Тож за тиждень Альона видасть іще один кліп, а поки що насолоджуватиметься славою. "Поки я просто отримую вагон компліментів", - радіє вона.

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова 

Залиште свій коментар

Вибір редакції