Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Знятий ЦВК на окрузі Грановського кандидат від "Слуги народу" обіцяє відновитися через суд

Він запевняє, що Порошенко нібито особисто вимагав від ЦВК зняти кандидатуру Куницького.

Олександр Куницький, якого Центральна виборча комісія зняла з реєстрації кандидатом в народні депутати від партії "Слуга народу" по 169-му округу в Харкові, обіцяє відновитися через суд.

"Грановський прекрасно знає, що я відновлюся через суд і виграю по 169 округу! 9 "замотивованих" Грановським членів ЦВК проголосували проти мене! 7 членів ЦВК були проти мого зняття. Це як раз і є чіткий сигнал політичного тиску!", – написав колишній кандидат у Facebook.

Він також заявляє, що колишній президент України Петро Порошенко нібито особисто телефонував до ЦВК з вимогою зняти кандидатуру Куницького з виборів.

Тільки що ЦВК зняла свою кандидатуру з виборів! Грановський прекрасно знає, що я відновлюся через суд і виграю по...

Опубліковано Олександром Куницким Четвер, 11 липня 2019 р.

Нагадаємо, підставою для зняття Куницького з виборів стала скарга від одного з учасників виборчого процесу про порушення кандидатом виборчого законодавства. ЦВК знайшла підтвердження озвученими претензій даних Держприкордонслужби і встановила, що кандидат виїжджав за межі України на 264 днів, що перевищує дозволений законом період у 90 днів. Зауваження Куницького про об'єктивні причини відсутності Центрвиборчком до уваги не прийняв, оскільки не кандидат не надав доказів на їх підтвердження.

У тому ж окрузі балотується шляхом самовисування народний депутат Олександр Грановський, який до останнього часу входив у фракцію Блоку Петра Порошенка. У травні Грановський, якого називали "куратором" Порошенко в судах, вийшов з БПП. За інформацією ЦВК, скарги на Куницького подавав не Грановський, а інший кандидат.

Куницькому раніше ставили в провину наявність громадянства Ізраїлю паралельно з українським підданством. Інформацію про це Центрвиборчком почав перевіряти в кінці червня. Сам кандидат подвійне громадянство заперечував.

ВідеоЦВК зняла з виборів одіозних кандидатів - Клюєва та Шарія

За таке рішення щодо екс-глави Адміністрації президента Януковича та проросійського блогера з його партією всі члени ЦВК голосували одноголосно. Аргументом проти Клюєва стало те, що, за даними СБУ, він виїхав за межі України ще 2014 року. Щодо Шарія - є лист СБУ, який засвідчує, що він виїхав з України у січні 2012 року і не повертався, а в липні того ж року Нідерланди проінформували Генпрокуратуру, що там Шарій у статусі біженця.  

ЦВК зняла з виборів одіозних кандидатів - Клюєва та Шарія

Залиште свій коментар

Вибір редакції