Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Золото ціною в 15 років: українка привезла найдорожчу нагороду в кар’єрі та віддала її своїй дитині

Спортсменка зізнається, що вже й не сподівалася на успіх.

Яскравим прикладом волі до перемоги може слугувати "золота" лижниця Паралімпіади Юлія Батенкова-Бауман. Після 15 років виснажливих тренувань і постійно других і третіх сходинок п’єдесталу їй нарешті підкорилося головне спортивне досягнення, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вдома Юля Батенкова не була півроку, бо весь цей час тренувалася перед змаганнями. Золото Ігор вона везе до свого золота – доньки на ім’я Злата. Дитина святкувала свій третій день народження без мами – та була на тренуваннях. Тренери пояснювали, що перемогти Юлії було важко через страх перед швидкістю – це результат аварії, в якій вона втратила маму і брата.

На змаганнях спершу все було проти Юлії: кілька індівідуальних стартів не принесли взагалі жодної медалі. Здавалося, Батенкова приїде додому ні з чим, але в останній день змагань вона здобула золото в естафеті. Перемогу в команді назвали справжнім дивом і Божим подарунком. І свою медаль Юлія найперше повезла показувати маленькій донечці.

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

ВідеоРідні Юлії Батенкової розповіли про її шлях до "золота" Паралімпіади

П’ятнадцять років виснажливих тренувань, другі і треті сходинки на п'єдесталах і мрія про хоча б одну найвищу нагороду - так про Юлію розповідають її рідні. І в останній день змагань вона таки здобула "золото" в змішаній естафеті.

Рідні Юлії Батенкової розповіли про її шлях до "золота" Паралімпіади

Залиште свій коментар

Вибір редакції