Зоозахисники б'ють на сполох: в Україні власники собак залишають їх у камерах схову супермаркетів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тварини можуть постраждати від такого поводження.

В Україні власники собак невеликих порід почали лишати своїх вихованців у боксах для зберігання речей, які є в кожному магазині. Про це розповіли в ефірі "Сніданок з 1+1".

Зазначається, що у Києві ще 2007 року заборонили власникам тварин, проносити або проводити своїх улюбленців до магазинів. Тому багато українців лишають їх на вулиці.

"Ті ж, хто боїться лишати тварин, прив'язаними просто неба, винайшли новий спосіб убезпечити собак та котів від крадіжок. І почали просто зачиняти їх в камерах схову, в яких у супермаркетах зберігають речі", - розповіли у студії.

Зоозахисники наголошують, що камери схову небезпечні для собак. "В камері схову достатньо маленького періоду часу для того, щоб у тварини закінчилося повітря. Це призводить як до летальних випадків, так і дуже сильно травматичних. Треба додати також стрес, який переносить тварина", - розповідає зоозахисник Олександр Тодорчук.

 Але деякі супермаркети знайшли вихід та облаштували на вулиці клітки, в них можна залишити тварину, поки йдеш за покупками. Варто зазначити, що вони користуються популярністю.

Однак, вуличні клітки під магазинами рідкість в Україні. "Тому люди продовжують лишати тварин біля магазинів, і що гірше - закривати їх в автомобілях. В замкненому просторі у спеку тварина може задихнутися протягом кількох хвилин", - додали у сюжеті.

Нагадаємо, 22 лютого повідомлялося, що у Києві невідомі напали на відомого шкуродера Олексія Святогора, який веде пропаганду щодо жорстокого поводження із тваринами, труїв собак і писав про це у соціальних мережах.

Відео Де залишають собак українці, коли йдуть за покупками в супермаркет

Спочатку автомобілі із зачиненими вікнами у спеку, а тепер - камери схову у супермаркетах. Останнім часом власники собак, невеликих порід, почали залишати своїх вихованців у боксах для зберігання речей, які є практично в кожному магазині. Зоозахисники б’ють на сполох. Повітря в такій камері схову може закінчитися за лічені хвилини. І тварина може померти від нестачі кисню. "Сніданок" розпитав господарів собак, де вони лишають своїх улюбленців, коли йдуть до магазинів, та які лайфхаки вигадали супермаркети, аби не відлякувати клієнтів з тваринами.  

Де залишають собак українці, коли йдуть за покупками в супермаркет

Залиште свій коментар

Вибір редакції